Najnowsze, zaskakujące informacje prosto zza oceanu. Siostra Meghan Markle ponownie krytykuje małżeństwo, które odcięło się od rodziny królewskiej. Kobieta kieruje poważne zarzuty w stronę Harry’ego. Padły naprawdę mocne słowa... Chodzi o jego nową pracę. Co takiego powiedziała?

Media nie cichą po kontrowersyjnym i zdumiewającym wywiadzie, jaki udzielili Meghan i Harry w rozmowie z Oprah Winfrey. Informacje, jakie wypłynęły na światło dzienne rzuciły całkiem nowy obraz na rodzinę królewską, a także na rodzinę Meghan.

Nie każdy jednak zgadza się ze słowami, jakie padły z ust małżonków. Jedną z osób, która głośno przeciwstawia się im jest przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle. Pisaliśmy prędzej, że kobieta nie zgadzała się z siostrą w kwestii ich braku kontaktu, teraz zaś jej zarzuty dotyczą Harry’ego.

Padły mocne słowa!

Jak donoszą media, Harry właśnie dostał nową, a zarazem pierwszą “normalną” pracę. Były książę ma teraz pracować w firmie zajmującej się między innymi zdrowiem psychicznym. Samantha Markle zarzuca Harry’emu, że sam ma pewne problemy, zatem nie jest to odpowiednie stanowisko dla niego.

- Harry nie jest w stanie pracować dla firmy zajmującej się problemami ze zdrowiem psychicznym, dopóki sam nie wyzdrowieje i dopóki razem z Meghan nie zrozumieją, czym jest prawda - mówiła siostra Meghan.

Meghan Markle, Harry/ screen yt