Sensacyjne doniesienia w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek! 19-letnia mieszkanka Gdańska zniknęła bez śladu w lipcu 2010 roku, a sprawa po wielu latach pracy śledczych i poszukiwań dziewczyny utkwiła w martwym punkcie i w końcu trafiła do krakowskiego oddziału tzw. Archiwum X. Dziennikarz śledczy Janusz Szostak przekonuje jednak, że odkrycie wszystkich kart dotyczących tego zagadkowego zaginięcie jest już na wyciągnięcie ręki.

Nieustający w poszukiwaniach dziewczyny autor książki „Co stało się z Iwoną Wieczorek” wziął właśnie udział w seansie hipnotycznym z medium, które miało się połączyć z duszą 19-latki! Rzekomo uduszona dziewczyna miała zdradzić dane osobowe swoich morderców i wskazać osoby, które znają miejsce ukrycia jej ciała. Coś zdumiewającego!

Sensacyjne fakty w sprawie Iwony Wieczorek. Od zaginięcia 19-letniej mieszkanki Gdańska minęło 10 lat, nie wiadomo, co się z nią stało. Co stało się na seansie hipnotycznym

Okazuje się, że w ostatni weekend w trakcie spotkania we Wrocławiu w rolę medium weszła psycholog Małgorzata Gaś. Specjalistce udało się nawiązać kontakt z Iwoną Wieczorek, a pomagały jej w tym przedmioty należącej do rzekomo zmarłej 19-latki. Co interesujące, ważny był także kontakt z osobami z otoczenia młodej kobiety. To miało dać pełen obraz wydarzeń z 17 lipca 2010 roku, jak informuje „Super Express”.

Według Janusza Szostaka, iwona Wieczorek podała imiona i nazwiska swoich morderców, a także wskazała dokładnie osoby, które znają miejsce ukrycia jej zwłok. Przedstawiła również to, jak została zabita – uduszono ją, a jej ciało ma być zawinięte w foliowy worek niczym w kokon. Zmarła miała również poprosić, aby wreszcie odnaleźć jej zwłoki, pochować je i dać jej odejść w spokoju!

„Już w najbliższy poniedziałek przystąpimy do działań, które pozwolą spełnić tę prośbę Iwony. Myślę, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia uda nam się sfinalizować to życzenie” – mówi Janusz Szostak.

Informacje z seansu zostało utajnione i przekazane odpowiednim służbom, czyli Archiwum X w Krakowie. O miejscu zakopania zwłok Iwony Wieczorek ma wiedzieć łącznie pięć osób, w tym dwie kobiety.

Jak informował portal "Życie": OBURZAJĄCE PORÓWNANIE KOBIET PRZEZ PEWNEGO MŁODEGO KSIĘDZA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH. W SIECI ZAWRZAŁO, INTERNAUCI NIE MOGĄ UWIERZYĆ

Przypomnij sobie: PILNE WIEŚCI OD WICEMINISTRA, MOWA O KOLEJNYCH DNIACH I LICZBIE ZAKAŻONYCH. CZY MOŻNA LICZYĆ NA LUZOWANIE OBOSTRZEŃ? WSZYSTKO ZALEŻY OD STATYSTYK

Portal "Życie" pisał również: NOWA PREZENTERKA PROGRAMU „PYTANIE NA ŚNIADANIE” NIE DOGADUJE SIĘ ZE SWOIM TELEWIZYJNYM PARTNEREM. MAŁGORZATA OPCZOWSKA OTRZYMA WSPARCIE OD KOLEGI