"Super Express" donosi, że Marta Wiśniewska vel Mandaryna przeszła fryzjerską metamorfozę u świetnego stylisty gwiazd Kajetana Góry. Fotorelację z tego wydarzenia opublikowała na swoim koncie na Instagramie, co natychmiast skłoniło internautów do publikowania swoich komentarzy.

Ludzie domagają się muzyki

Wszyscy pamiętamy jej występ w Sopocie w 2005 roku, gdy utworem "Ev'ry Night" mocno zaskoczyła przybyłych na koncert fanów.


YouTube

Każdy, kto porówna powyższe nagranie z poniższym powie, że współczesna technologia jest dla wielu celebrytów zbawienna.

Mandaryna pragnęła zrobić wokalną karierę, lecz jej płyta nie wpasowała się w gusta wielu ludzi. Gdy była już celebrytką na tak zwanym TOP-ie, Dorota Rabczewska stawiała dopiero coraz śmielsze kroki w komercyjnej branży muzycznej.

Opowiedziała później w wywiadzie, że Marta w swojej karierze miała spore wsparcie ludzi z branży, podczas gdy ona nosząc podróbki ciuchów znanych marek marzyła o tym, by Mandaryna sprzedała jej swój znoszony już pasek. Niestety się nie doprosiła, a dzisiaj stać ją na tysiące takich pasków, dzięki niewątpliwemu talentowi muzycznemu i wokalnemu.

Fani Marty Wiśniewskiej, widząc jej najnowsze zdjęcie na Instagramie, oczywiście obsypali ją zasłużonymi komplementami, jednak pojawiły się także pytania dotyczące twórczości muzycznej, lecz celebrytka wolała tę kwestię przemilczeć.

Kochana kiedy nowy singiel? Szara ta jesień, dodaj jej koloru swoją nową muzyką ❤️

tak! Ja też czekam czekam i nic ;(

Te pytania z pewnością mogłyby zachęcić Martę do stworzenia czegoś zupełnie nowego i zaskakującego.

Co o tym sądzicie? Chcielibyście posłuchać nowej wersji "Ev'ry Night"?

O tym się mówi: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Zerknij: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie