"Pikio" podaje, że grupa przyjaciółek zrobiła sobie wspólne zdjęcie, na którym pojawił się ktoś, kogo się w ogóle nie spodziewały. Gdy obejrzały wszystkie zrobione wówczas fotografie, przeraziły się. Natychmiast postanowiły dowiedzieć się, jak to możliwe i kto dołączył do nich na jednym ze zdjęć.

Niebieski Chłopiec

Na pierwszym zdjęciu widać dziesięć przyjaciółek pozujących obok jeziora Loch Eck, a za nimi toczą się fioletowe wzgórza Szkocji.

YT

Chwilę później, gdy pozują do kamery, grupa dziesięciu osób stała się jedenastoma dzięki niesamowitej obecności małego, ciemnowłosego chłopca wyglądającego zza kłody.

YT

Gdy przyjaciółki zobaczyły, że na jednym z dwóch zdjęć zrobionych praktycznie jedno po drugim jest mały, ciemnowłosy chłopiec, postanowiły dowiedzieć się w hotelu, w którym się zatrzymały, kto to mógł być. Legenda, którą usłyszały zmroziła krew w ich żyłach.

W 1994 roku nakręcono telewizyjny film z Emmą Thompson, opowiadający o legendzie The Blue Boy - duchu chłopca, który utonął po lunatycznym chodzeniu po spokojnych wodach jeziora. Legenda głosi, że duch chłopca wciąż nawiedza The Coylet Hotel, w którym przebywał z matką przed przedwczesną śmiercią. Według właścicieli hotelu, jego obecność wciąż jest wyczuwalna w pokoju 4 i nierzadko zdarza się, że rzeczy zostały przeniesione lub mokre ślady pojawiają się przypadkowo, gdy wędruje po korytarzach w poszukiwaniu swojej matki.

Podobnie jak w przypadku wszystkich opowieści o duchach, szczegółów dotyczących chłopca i jego matki jest niewiele i nie jest nawet do końca jasne, kiedy uważa się, że umarł, co oznacza, że ​​niemożliwe jest dopasowanie „zjawy” do zdjęcia tragicznego chłopca. Nazywany jest „Niebieskim Chłopcem”, ponieważ taki był kolor jego skóry, kiedy wyciągali jego ciało z wody.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Robert Lewandowski świętuje zdobycie Złotego Pucharu.W sieci pojawiło się "łóżkowe" zdjęcie Lewego. To nie Anna mu towarzyszyła

Zerknij tutaj: Ta para pobrała się po 10 latach narzeczeństwa. Okoliczności ich ślubu wyciskają łzy z oczu