Znana dziennikarka już od dwóch miesięcy stara się zadomowić na planie śniadaniówki "Dzień Dobry TVN". U boku Ewy Drzyzgi każdego poranka raczy Polaków swoim towarzystwem po drugiej stronie ekranu. Agnieszce Woźniak-Starak swoim występem na antenie TVN-u udało się wkupić w łaski nie tylko telewidzów, ale i fotoreporterów, którzy od jakiegoś czasu bacznie śledzą każdy jej krok.

Niecodzienna kombinacja oraz...książka pod pachą

Niefortunny piątek trzynastego nie był dziennikarce groźny. Swoje miejsce pracy opuszczała zadowolona i pewna siebie. Uwadze czekających pod studiem "Dzień Dobry TVN" fotoreporterów nie uszła niezwykła kreacja celebrytki. Strój w znacznej większości utrzymany był w grunge'owym stylu, podkreślanym przez masywną kurtkę i skórzane botki. Znacznej delikatności nadała jednak dziennikarce zwiewna, kwiecista sukienka wystająca spod bejsbolówki. Taka kombinacja stylów nie jest widziana zbyt często!

Oko papparazzich szczególnie przyciągnął jeden szczegół - trzymana przez Agnieszkę gruba książka. Jaką lekturą raczy się obecnie dziennikarka? Jak się okazuje, są to "Z niejednej półki. Wywiady" Michała Nogasia.

Internauci są pod wrażeniem nie tylko gustu prezenterki, ale samego faktu, że...czyta. Pod najnowszymi zdjęciami Woźniak-Starak nie brakuje kąśliwych komentarzy na temat innych celebrytek, których nigdy nie spotka się z książką w ręku. Wszyscy natomiast zgodni są co do olśniewającego wyglądu kobiety.

Zobacz także: Zenek Martyniuk okradziony w trakcie koncertu. Policja nie brała jego zgłoszenia na poważnie. O co chodzi

Może cię zainteresować: Jak naprawdę wygląda małżeństwo państwa Trzaskowskich? Żona prezydenta Warszawy uchyliła rąbka tajemnicy na ten temat

Pisaliśmy również o: Jak mieszka Anna Karwan? Fani są pod wrażeniem wystroju wnętrz znanej artystki