Od samego początku prezydentury Andrzeja Dudy nie milkną komentarze na temat stylu Agaty Dudy. Wielu krytyków modowych twierdzi, że Pierwsza Dama doskonale wie, jak ma się ubrać i świetnie radzi sobie z modą.

Niesamowity sukces polskiej projektantki mody!

Nie ulega jednak wątpliwości, że o stylizację Agaty Dudy dba sztab zaufanych osób, które dokładnie dobierają strój, a także dodatki do figury Pierwszej Damy. Wśród osób, które na co dzień towarzyszą Agacie Dudzie w jej modowych wyborach jest Dorota Goldpoint – znana projektantka mody.

Jak informuje portal Super Express, obecnie Pierwsza Dama ma ogromne powody do radości. Okazuje się bowiem, że Dorota Goldpoint zdobyła nagrodę, która jest niesamowicie ważna w modowych kręgach. Projektantka nie kryje radości ze swojego osiągnięcia!

Pierwsza Dama ma powody do radości, współpracuje bowiem z najlepszymi osobami na świecie!

Okazuje się, że Dorota Goldpoint brała ostatnio udział w Fashion Week organizowanym w Dubaju. To właśnie tam doceniono jej talent i projektantka otrzymała prestiżową nagrodę Prêt-à-porter 2020.

Podczas rozmowy z dziennikarzami portal Plejada, Dorota Goldpoint przyznała, że z powodu pandemii koroanwirusa, w tym roku bardzo trudno było walczyć o nagrodę, a jednak projektantka osiągnęła założony cel.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że Agata Duda jest niesamowicie dumna z sukcesu Doroty Goldpoint. Pierwsza Dama RP współpracuje z jedną z najlepszych projektantek modowych na świecie! To ogromne szczęście!