Jay i Kateri Schwandt to małżeństwo, które od lat marzyło o córce. Rodzina z Florydy jest naprawdę pokaźna! Para ma aż 15 dzieci! Okazuje się, ze wśród czternastu synów jest jeden rodzynek – ich wyczekana córeczka.

Przez lata starali się o córkę. Udało się za 15 razem!

Po wielu latach starań szczęśliwa mama urodziła Maggie, która jest 15 dzieckiem małżeństwa. Jak do tej pory para doczekała się czternastu synów! Maggie jest prawdziwym rodzynkiem. Z pewnością bracia będą ja rozpieszczać.

Jak wyznał ojciec dziewczynki w rozmowie z Detroit Free Press, Maggie jest ich najlepszym prezentem jaki mogli sobie wymarzyć.

Rodzina prowadzi własny kanał w serwisie YouTube, na którym możemy zobaczyć to, jak wygląda ich codzienność. Dzięki narodzinom ich wymarzonej córeczki, rodzina stała się jeszcze bardziej popularna. Posiadanie 15 dzieci z czego 14 z nich to chłopcy jest naprawdę niecodzienna sytuacja. Zainteresowanie mediów jest ogromne. Coraz częściej staja się tematem reportaży.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST