Michał Olszański zdecydował się na skomentowanie zarzutów, jakie skierowane zostały pod jego kierunkiem. Swoje trzy grosze dodała także jego koleżanka z „Pytania na śniadanie” Monika Zamachowska. Jak tłumaczy się Olszański?

Podczas rozmowy z "Faktem" Michał Olszański postanowił skomentować sprawę dotycząca zarzutów wobec jego niewybrednych żartów. Jak przyznał faktycznie żartował ale nikogo nie dotykał.

Michał Olszański tłumaczy się z zarzutów

Michał Olszański / YouTube
Michał Olszański / YouTube

Małgorzata Wyszyńskiej na lamach magazynu "Press" postanowiła opisać zachowanie, które jest zwyczajnie nie smaczne a co dopiero zabawne. W popełnionym przez nią tekście czytamy o Olszańskim, który od lat miał w zwyczaju łapanie biustów koleżanek. Było to na tyle częste, ze sam dziennikarz otrzymał ksywkę „Mammograf”. Jedną z osób, która skomentowała zachowanie dziennikarza była m.in. Karolina Krowin-Piotrowska.

Sprawę postanowił skomentować sam Olszański, który przyznał, ze faktycznie zdarzało mu się wypowiedzieć czasami jakiś niewybredny żart ale w całej tej „zabawie” nie było żadnego dotykania.

Monika Zamachowska / YouTube: Plejada
Monika Zamachowska / YouTube: Plejada
Monika Zamachowska / YouTube: Plejada

W obronie Olszańskiego stanęła jego koleżanka z ‘Pytania na śniadanie”, która uznała, ze tekst skupił się na plotkach i mało ważnych watkach a miał mówić o pracy w TVP.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

O tym się mówi na świecie: IVANKA TRUMP STRACIŁA STATUS I PRACĘ W BIAŁYM DOMU. CO TERAZ ZROBI CÓRKA I DORADCZYNI BYŁEGO PREZYDENTA

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST