Jak podaje "Super Express", racownicy piekarni w Bogocie uważają, że Dziewica chroni ich przed koronawirusem. Niektórzy twierdzą, że znak to uszkodzenie przez wodę, podczas gdy inni uważają, że to cud.

Postać Matki Boskiej na ścianie piekarni

Plama wody w kształcie Matki Boskiej przyciąga tłumy w Kolumbii jako wierne stado modlące się o ochronę przed COVID-19. Plama została po raz pierwszy zauważona kilka dni temu na parkingu piekarni w Bogocie przez ochroniarza sklepu, gdy robił obchód.

Od tego czasu to nieprawdopodobne święte miejsce stało się obiektem kultu dla wiernych pragnących zobaczyć sylwetkę w kształcie Matki Boskiej. Kwiaty, świece i lampiony zdobią przestrzeń wokół, a także posąg Matki Boskiej umieszczonej na prowizorycznym ołtarzu.

Twitter

Obraz przyciąga tłumy jako wierne stado modlące się o ochronę przed COVID-19. Pracownicy piekarni powiedzieli, że wierzą, że Dziewica chroni ich przed koronawirusem, ponieważ żaden z pracowników nie został zarażony „Każdego dnia przyjeżdża tu od 50 do 60 osób. Zanim coś kupią, odwiedzają to miejsce i modlą się, jest to jest naprawdę ważne dla nich i dla nas ”- powiedział pracownik piekarni.

Dodał, że ​​wielu w tym pobożnym katolickim kraju uważa, że ​​plama jest „cudowną postacią”, a nie czymś, co zostało stworzone przypadkowo przez wilgoć, jak wielu ludzi mówi. Lorena, inna pracownica piekarni powiedziała, że ​​„to nie mogło być spowodowane przeciekiem” i odrzuciła, że ​​to uszkodzenie ściany, „to cudowny obraz”.

Co o tym sądzicie? Czy narasta w ludziach nadzieja na wybawienie z samej GÓRY?

O tym się mówi: Sanepid pilnie poszukuje parafian, którym ksiądz z pozytywnym wynikiem testu na SARS-CoV-2 rozdawał komunię świętą

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy