Emocje związane z programem „Rolnik szuka żony” z odcinka na odcinek są coraz większe. Fani nie mogą się doczekać finału show, by dowiedzieć się, czy ich ulubieni uczestnicy znajdą miłość.

Trzeba przyznać, że w tej edycji „Rolnika” to Józef jest najgłośniejszym z poszukujących szczęścia. Jego zachowanie nie po raz pierwszy zwróciło uwagę wszystkich.

Zachowanie Józefa nie spodobało się kobietom? / YouTube:  Rolnik szuka żony
Zachowanie Józefa nie spodobało się kobietom? / YouTube: Rolnik szuka żony

Józef publicznie skrytykował kandydatkę

Portal Rolnik Info ujawnił, co takiego zrobił Józef poza programem „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna już wcześniej niekiedy komentował różne opinie na swój temat. Teraz postanowił wdać się w dyskusję z jedną z kandydatek.

Apolonia z programu „Rolnik szuka żony” często odpowiada na komentarze internautów. To z kolei sprawiło, że w końcu i Józef się przemógł – skrytykował ją za to, co napisała.

Rolnik szuka żony/screen Youtube @Rolnik szuka żony TVP
Rolnik szuka żony/screen Youtube @Rolnik szuka żony TVP

Jedna z kandydatek Józefa zdaje się chętnie ujawniać, co myśli. Pozostałe z nich, Grażyna i Ewa, raczej nie ujawniają tak otwarcie swojego zdania, choć i Grażynie się to zdarzyło. Od czasu do czasu padają nawet komentarze w stosunku do Ewy, która z kolei milczy.

Jedna z widzek programu zasugerowała, że Apolonia szuka kłótni, gdyż jest rozgoryczona, że nie znalazła miłości i widzowie jej nie pokochali.

Źródło: rolnikinfo.pl
Źródło: rolnikinfo.pl

Apolonia z kolei odpowiedziała, zastanawiając się, czy ktoś kogoś zaatakował, kazała internautce obejrzeć poprzedni odcinek. „Jest już wszystko pozamiatane” – dopisała.

Wtedy do akcji wszedł poirytowany Józef, który zauważył, że w poprzednim odcinku nikt nikomu nie podziękował, i zastanawiał się, dlaczego uczestniczka upomina komentującą.

To też może cię zainteresować: JAROSŁAW GOWIN ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY NOWEGO PROGRAMU. POLACY MOGĄ OTRZYMAĆ NAWET DO 2000 ZŁ. KTO MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE PIENIĄDZE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH OZDROWIEŃCÓW. PILNIE POTRZEBNA JEST KREW. RODZINA ZASŁUŻONEGO STRAŻAKA PROSI O POMOC

O tym się mówi w Polsce: PODJĘTO NOWĄ DECYZJĘ W SPRAWIE DRUGIEGO SZPITALA POLOWEGO W WARSZAWIE. PLACÓWKA DLA ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM BĘDZIE NIE TAM, GDZIE PLANOWANO

O tym się mówi na świecie: 2021 ROK BĘDZIE BARDZO ZŁY DLA CAŁEGO ŚWIATA? TE SŁOWA O PRZYSZŁOŚCI BUDZĄ PRAWDZIWY NIEPOKÓJ

Z życia gwiazd: MICHAŁ WIŚNIEWSKI UJAWNIŁ, JAK BĘDZIE MIEĆ NA IMIĘ JEGO PIĄTE DZIECKO. WSPIĄŁ SIĘ NA WYŻYNY KREATYWNOŚCI