Przyszła panna młoda z Kentucky nieźle obsmarowała salon sukien ślubnych w Internecie, zarzucając im oszustwo. Kiedy otrzymała odpowiedź niemalże zapadła się pod ziemię.

Salon sukien ślubnych wysłał jej nie te suknię

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu każdej kobiety. Nie jest tajemnica, ze chce ona wtedy wyglądać najpiękniej jak tylko się da, dlatego tez panny młode często wydają fortunne na suknie, makijaż, fryzurę czy dodatki.

Jedną z panien młodych, która chciała oczarować wszystkich swoim wyglądem była Aubrey. Kobieta zamówiła przepiękna suknie ślubną i czekała na jej dostawę. Kiedy wreszcie nadszedł ten dzień kobieta się załamała. Kiedy otworzyła przesyłkę okazało się, ze nie znajduje się w niej jej wymarzona suknia. Zamiast baśniowej kreacji Aubrey otrzymała sukienkę niczym z chińskiego bazaru! Materiał był okropny i połyskliwy a tiul znajdował się wyłącznie pod spodem sukni. To cos niczym nie przypominało sukni ślubnej.

Zdenerwowana kobieta postanowiła obsmarować salon w Internecie. Kiedy pokazała suknie w grupie dla przyszłych panien młodych otrzymała odpowiedź od salonu. Jak się okazało kobieta założyła suknie na lewa stronę!

Kiedy zauważyła swój błąd postanowiła przeprosić. Na swoja obronę powiedziała, ze nie miała pojęcia o tym, ze salony sukien ślubnych wysyłają kreacje wywrócone na drugą stronę a ponadto ona jako medyk ostatnio słabo sypia. Na szczęście sytuacja skończyła się dobrze.

To też może cię zainteresować: NIESPODZIEWANE ZNIKNIĘCIE PIERWSZEJ DAMY NIE SPODOBAŁO SIĘ WIELU OSOBOM. DLACZEGO AGATA DUDA WYSZŁA W ŚRODKU UROCZYSTOŚCI

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST