Choć w mediach coraz ciszej na temat Strajku Kobiet, protest jeszcze się nie zakończył. Miliony Polek i Polaków dalszym ciągu maszerują ulicami miast w wyrazie swojego sprzeciwu. Do niezadowolonych kobiet dołączyli także Ci, którzy nie akceptują poczynań rządu. Zaliczają się do nich miedzy innymi taksówkarze, branża gastronomiczna czy handlowa.

Strajk Kobiet. Zmieniamy strategię

Strajk kobiet/ YouTube
Strajk kobiet/ YouTube
Strajk kobiet/ YouTube

Chwilowo strajkujący zdecydowali się na przeniesienie swojego strajku do sieci. Jak się okazuje nie na długo. To właśnie internetowe protestowanie ma służyć jako czas, który organizatorzy przeznacza na rozwój swojej strategii. Niedziela będzie dla wszystkich protestujących kluczowa. To właśnie tego dnia pojawia się nowe informacje mówiące o nowej strategii. Te kluczowe informacje zostaną przekazane podczas konferencji prasowej.

Co ważne w sieci pojawił się wpis dotyczący obchodów Święta Niepodległości. Jak dowiadujemy się z jego treści 11 listopada strajkujący nie wyjdą na ulice. Decyzja, która podjęły kobiety jest odpowiedzialna. Dzięki zawieszeniu strajku podczas 11 listopada, kobiety nie dadzą się wmanewrować w gierki rządzących i narodowców, którzy w pewnej części liczyli za burdy, które można później pokazać w TVP.

Ogólnopolski Strajk Kobiet/ https://tvn24.pl/
Ogólnopolski Strajk Kobiet/ https://tvn24.pl/
Ogólnopolski Strajk Kobiet/ https://tvn24.pl/

Jak na razie w sieci pojawiła się informacja dotycząca obchodów święta Niepodległości 11 listopada. Tradycją jest, że przez polskie miasta przechodzą wówczas Marsze Niepodległości.

-Olewamy brunatnych chłopców i Kaczyńskiego. Tego dnia zostajemy w domu, robimy kwarantannę, niech się pojedynkują z przystankami i koszami na śmieci. – czytamy.

To też może cię zainteresować: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI POWIEDZIAŁ WPROST, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W KWESTII SZCZEPIONEK. DO WSZYSTKIEGO DOSZŁO W NOCY, POLACY SĄ MOCNO ZASKOCZENI

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PRZERAŻAJĄCY WIDOK UJRZAŁY OSOBY ODWIEDZAJĄCE CMENTARZ NA POWĄZKACH. CO SIĘ STAŁO Z MIEJSCEM SPOCZYNKU JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH LEGEND TELEWIZJI POLSKIEJ

O tym się mówi w Polsce: JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO BOŻE NARODZENIE? EKSPERCI NIE POZOSTAWIAJĄ WĄTPLIWOŚCI POLAKOM. NIEPOKOJĄCE WIEŚCI, SYTUACJA WIELU MIESZKAŃCÓW NIE JEST DOBRA