Supe Express podał, że Danuta i Lech Wałęsowie powinni świętować 51 rocznicę ich ślubu, jednak nic z tego nie będzie. Na łamach "Newsroomu" Super Expressu", były prezydent miał powiedzieć coś, za co niejedna żona wystawiłaby swojemu mężowi walizki za drzwi.

51 rocznica ślubu. Ile znaczy dla Lecha Wałęsy

Jak podaje Super Express, podczas wystąpienia w programie "Newsroom", lech Wałęsa powiedział, ile dla niego znaczą te wszystkie wspólne lata małżeństwa z Danutą. Z pewnością sprawił jej przykrość tysiące razy, jednak to, co opisuje Super Express obrazuje to, ile dla niego znaczy żona, która zniosła wiele, by on sam mógł się spełniać na polu politycznym.

Nic dziwnego, że w autobiografii Danuty Wałęsy znalazło się sporo gorzkich słów na temat ich małżeństwa. Jak wspomniała też w jednym z wywyiadów, jej mąż jest uzależniony od internetu, co sprawia, że tracą między sobą kontakt mimo, że przebywają pod jednym dachem.

Czy naprawdę powiedział publicznie, że nie zamierza świętować rocznicy ślubu? Czy zwykłe "usiąść i porozmawiać" zamiast romantycznych wspomnień podczas uroczystej kolacji, musi wystarczyć Danucie Wałęsie? Jak podaje Super Express, Lech Wałęsa zapytany o 102 rocznicę odzyskania niepodległości i ich 51-szą rocznicę ślubu powiedział, że nie będzie świętował ani tego, ani tego.

Ja jestem wycelowany na dziś i na jutro, a nie na wczoraj. To, co przeszło, zapominam, nie honoruję. Zmieniają się uroki, te początkowe były ciekawsze, późniejsze, obecne są mało ciekawe. Dlatego staram się nie widzieć tego, nie pamiętać.

Miejmy nadzieję, że to jedynie poza "twardziela", którą wciąż próbuje trzymać były prezydent Lech Wałęsa, a tak naprawdę i tak zamierzał celebrować z żoną Danutą te wszystkie wspólne lata małżeństwa.

Co o tym sądzicie?

o tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ma dobre informacje na temat epidemii. Jest najnowszy raport resortu, statystyka nastraja optymistycznie

Zerknij: Grzegorz Komendarek z serialu "Złotopolscy". Jego nagłe odejście z tego świata wstrząsnęło Polską. Jak dzisiaj wygląda miejsce jego spoczynku