Przez lata prezydentury Donalda Trumpa w polskiej dyplomacji mówiło się o tym, że Melania Trump i Agata Duda są sobie szczególnie bliskie i dobrze się rozumieją. Czy zatem po odejściu Melanii Trump z Białego Domu była prezydentowa będzie utrzymywać kontakty z żoną Andrzeja Dudy?

Podobno ma powstać spod jej ręki książka, ujawniająca kulisy funkcjonowania jako Pierwsza Dama w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy zastanawiają się, czy fragmenty publikacji zostaną poświęcone Agacie Dudzie.

Czy Melania Trump będzie utrzymywać kontakty z polską Pierwszą Damą? Żona prezydenta USA przed 20 stycznia ma opuścić Biały Dom

Melania Trump, która 20 stycznia przestanie być Pierwszą Damą podzieliła amerykańskie społeczeństwo – jedni ją uwielbiają i uważają za najlepszą tzw. FLOTUS, czyli First Lady of United States, inni nie znoszą jej, a kolejni uważają, ze jest zakleszczona w małżeństwie z miliarderem.

Co ważne dla Polaków to fakt, że obie panie były sobie dość bliskie, a zażyłość Pierwszych Dam USA i Polski zauważyła nawet, cytowana przez serwis Kobieta WP Stephanie Eckardt, dziennikarkia"W Magazine".

W 2019 roku Melania Trump, która do tej pory nie zabierała głosu podczas oficjalnych wizyt głów państw powiedziała wiele ciepłych słów o Agacie Dudzie, co przykuło uwagę mediów.

Specjaliści od dyplomacji zwrócili również uwagę, że podczas jednej z wizyt w Białym Domu Agata Duda nie podała ręki wpierw Donaldowi Trumpowi, a szczerze i serdecznie przywitała się na początku z Melanią Trump. To był wyraźny symbol.

Sama Melania wypowiadała się zawsze o Agacie Dudzie w samych superlatywach, a jak przyznała Stephanie Eckardt w artykule obie panie uwielbiają dzieci, lubią róż w strojach i doskonale wiedzą, jak to jest być „żoną kontrowersyjnego, prawicowego lidera”.

fot. Youtube @CBS News

Jak informował portal "Życie": PIES NIE ODSTĘPOWAŁ WŁAŚCICIELKI W CIĄŻY NAWET NA KROK. SUCZKA DAWAŁA ZNAĆ, ŻE DZIEJE SIĘ COŚ NIEDOBREGO, URATOWAŁA KOBIECIE I JEJ SYNOWI ŻYCIE

Przypomnij sobie: DRUZGOCĄCE WIADOMOŚCI JEDNEGO Z GENERAŁÓW, WIADOMOŚĆ MROZI KREW W ŻYŁACH! ZDANIEM WOJSKOWEGO PANDEMIA MOŻE DOPROWADZIĆ DO OSTATECZNOŚCI

Portal "Życie" pisał również: OJCIEC TADEUSZ RYDZYK MA PROBLEM! OSZUST PODSZYŁ SIĘ POD RADIO MARYJA, ZAŻĄDAŁ HORRENDALNYCH PIENIĘDZY. JEDEN Z DUCHOWNYCH OD RAZU ZAREAGOWAŁ