Pandemia koronawirusa spowodowała na całym świecie wielkie zamieszanie i wszyscy obecnie zastanawiają się, jak skończy się ta sytuacja. Obecnie ogromna większość ludzi mierzy się z ze skutkami ekonomicznymi pandemii koronawirusa i nie wie, co przyniesie przyszłość, czy uda się zachować pracę, spłacać kredyty, jak będzie wyglądała edukacja ich dzieci itd.

Jednak to, co powiedział z okazji brytyjskiego Dnia Pamięci szef sztabu generalnego armii Wielkiej Brytanii dosłownie mrozi krew z żyłach! Sir Nick Carter spodziewa się, że pandemia może wywołać światowy konflikt zbrojny!

Druzgocące wiadomości jednego z generałów, wiadomość mrozi krew w żyłach! Zdaniem wojskowego pandemia może doprowadzić do ostateczności

Generał nie ma dobrych wieści dla społeczności międzynarodowej. Sir Nick Carter udzielił właśnie wywiadu, w którym odniósł się do niezwykle ważnego dla wszystkich Europejczyków dnia, ale również postanowił wypowiedzieć się w najbardziej palącej nas obecnie kwestii. Generał stwierdził, że obecna sytuacja nie napawa optymizmem, a najbliższe lata nie będą dla nas łatwe.

Przekonuje, że lokalne konflikty, które dzieją się w różnych miejscach na całym świecie mogą doprowadzić do wojny o zasięgu ogólnoświatowym, gdyż dokładnie tak doszło do konfliktów zbrojnych w XX wieku.

Jego zdaniem, pandemia koronawirusa może mieć wpływ na rozwój takiej sytuacji.

„Ze względu na pandemię koronawirusa na świecie panuje teraz ogromna niepewność i niepokój, więc jest ryzyko eskalacji konfliktów, które mogą prowadzić do błędnej oceny sytuacji” – powiedział wprost, cytowany przez magazyn Viva!.

Sir Nick Carter chciał uświadomić, że musimy być świadomi ryzyka, jakie może nas spotkać i trzeba wyciągać lekcję z historii świata.

Jak informował portal "Życie": TU JEST LUKSUSOWO! HANNA LIS ZADEMONSTROWAŁA WNĘTRZA SWOJEGO DOMU, WIDOK ZAPIERA DECH W PIERSIACH. DZIENNIKARKA POSTAWIŁA NA KLASYKĘ, DUŻO ZIELENI

Przypomnij sobie: SYTUACJA JACKA KURSKIEGO I JEGO RODZINY JEST BARDZO POWAŻNA? ŻONA PREZESA TELEWIZJI POLSKIEJ POSTANOWIŁA WYZNAĆ GORZKĄ PRAWDĘ NA TEN TEMAT

Portal "Życie" pisał również: ZNANY DZIENNIKARZ NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE ZNAJDZIE SIĘ W TAK PODBRAMKOWEJ SYTUACJI. JAK PIOTR KRAŚKO PORADZIŁ SOBIE Z NIECHCIANYM GOŚCIEM NA WIZJI