Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych twórców polskiej sceny muzycznej. Wokalista grupy „Ich Troje” ma za sobą ciężkie chwile. Życie nie oszczędzało muzyka, musiał zmierzyć się z problemami rodzinnymi. Jednym z nich było samobójstwo ojca.

Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa

Michał Wiśniewski jest przykładem osoby, która mimo ciężkiej sytuacji rodzinnej i trudnego startu osiągnęła sukces zawodowy. Michał od małego wychowywał się w rodzinie dysfunkcyjnej.

Rodzice gwiazdora byli alkoholikami. Matka Michała pracowała za granicą, ojciec natomiast był fałszerzem obrazów. Mimo tego, że oboje żyli, Michał wychowywał się w rodzinach zastępczych, domach dziecka i u dziadków.

Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet
Michał Wiśniewski. Źródło: Radio Zet

Rodzice muzyka zmagali się z alkoholizmem

Profesja ojca Wiśniewskiego doprowadziła mężczyznę za kratki. Kiedy muzyk miał 13 lat, widział swojego tatę po raz ostatni. Kiedy mężczyzna opuścił więzienie od nowa nawiązał kontakt z synem. Dzień po spotkaniu z synem popełnił samobójstwo. Michał postanowił odnowić także kontakt z matką. Niestety ich relacja była mocno napięta. Po roku w Niemczech, gdzie mieszkała jego matka postanowił wrócić do Polski. Po latach udało mu się ponownie nawiązać kontakt z matką.

Teraz Michał Wiśniewski zamieścił w sieci post. Pod zdjęciem ze slubu swoich rodziców napisał o tym, ze jego mama wydala książkę. „Dziewczyna z kieliszkami” ma być poruszającym rozliczeniem z przeszłością.

To też może cię zainteresować: WALDEMAR KRASKA Z NOWYMI WIEŚCIAMI O STANIE POLSKIEJ OCHRONY ZDROWIA. WICEMINISTER PRZEKONUJE, ŻE DO WALKI Z PANDEMIĄ URUCHOMIONO WSZYSTKO, CO MOŻLIWE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZIMY SAMOTNIE? W OSTATNIM WYWIADZIE MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi w Polsce: CZY WIERNYCH W POLSCE CZEKA CAŁKOWITY ZAKAZ PRZYJMOWANIA KOMUNII ŚWIĘTEJ? W MINISTERSTWIE ZDROWIA ZNALAZŁ SIĘ WNIOSEK, JEST ODPOWIEDŹ RESORTU