Niezwykle zdumiewające wieści dotyczące rodziny Beaty Tyszkiewicz właśnie ujrzały światło dzienne. Córka aktorki zdradziła fakt, o którym nikt nie wiedział. Ta informacja zdziwiła niemalże wszystkich! O co chodzi? Koniecznie sprawdź!

Jedna z najwybitniejszych aktorek, Beata Tyszkiewicz należy do grona najbardziej popularnych i uznanych oraz szanowanych polskich artystek ostatnich dekad.

Kobieta zasłynęła nie tylko niesamowitym talentem i umiejętnościami aktorskimi, jakie przejawia, lecz także posiadaną w sobie klasą i elegancją. Beata Tyszkiewicz od lat uważana jest za wzór do naśladowania zarówno przez starszych, jak i młodszych.

Jakiś czas temu kobieta odeszła ze świata mediów, aby odpocząć.

Zaskakujące fakty o córce Beaty Tyszkiewicz

Rodzina Beaty Tyszkiewicz zawsze należała do spraw prywatnych, o których sama nie mówiła zbyt często. Kobieta miała trzech mężów oraz dwie córki. Jedna z nich – Karolina chętnie udziela wywiadów, druga zaś - Wiktorka pozostaje w cieniu. Kim jest Wiktoria Bosc?

43 – letnia już Wiktoria mieszka wraz z mężem i dwójką synów w Szwajcarii. Próbowała swoich sił na scenie aktorskiej, lecz ostatecznie zdecydowała, że zajmie się czymś innym. Kobieta napisała książkę, a teraz zawodowo zajmuje się fotografią.

Okazuje się, że przez lata rodzina Beaty Tyszkiewicz ukrywała jeden sekret, który może mocno zaskoczyć. Niedawno wyszło na jaw, że Jacek Padlewski (ojciec Wiktorii) poślubił matkę jej męża, Chantal Heran.

Wychodzi na to zaś, że jej ojciec... jest jednocześnie jej teściem, a teściowa jej macochą!