Dziennikarka Agnieszka Woźniak – Starak tuż przed śmiercią swojego męża, Piotra Woźniaka - Starak otrzymała pokaźny prezent, którego teraz... chce się pozbyć. O co chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, Agnieszka Woźniak – Starak należy do jednych z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych dziennikarzy i prezenterów telewizyjnych w Polsce.

Ową rozpoznawalność i zainteresowanie pośród mediów zawdzięcza przede wszystkim swoją charyzmą i profesjonalizmem zawodowym, jednak wydarzenia, które miały miejsce rok temu także się do tego przyczyniły.

Agnieszka Woźniak – Starak w zeszłym roku, w sierpniu 2019 roku straciła męża – Piotra Woźniaka – Staraka w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach.

Gwiazda z biegiem czasu powróciła do mediów społecznościowych, a fani wspierają ją na każdym kroku, nadal uważając, że stanowiła z mężem jedną z najbardziej szczerych par polskiego show – biznesu.

Dostała prezent, a teraz chce się go pozbyć. Dlaczego?

Agnieszka Woźniak - Starak otrzymała od męża piękny dworek w Stachowiźnie na Mazurach, który ma aż 800 m2 wewnątrz budynku oraz 1300 m2 działki. Dziennikarka postanowiła sprzedać zabytkowy budynek za kwotę 300 000 zł.

- Agencja, która wystawiła dworek na sprzedaż, była już umówiona z mężczyzną na pierwsze oglądanie. Niestety, z powodu koronawirusa Francuz nie może przylecieć do Polski. Jak na razie poprosił o rezerwację. Jednak po 20 października nieruchomość znowu trafi na stronę agencji i każdy będzie mógł ją kupić – mówi osoba bliska dziennikarce.