"Interia" podaje, że nie wszystkie gwiazdy w wieku emerytalnym muszą obawiać się nowych pomysłów rządu na zaprowadzenie dyscypliny i posłuszeństwa wśród ludzi w kraju. Pierwszy lockdown był oczywiście źródłem ogromnego stresu i wielu ludzkich tragedii, jednak jak to bywa z Polakami - pomysłowością i zaradnością wsparliśmy się w okresie przymusowej kwarantanny narodowej.

Te gwiazdy zarabiają tyle, że niska emerytura ich nie przeraża

Nikogo nie dziwi fakt, że producenci reklam chętnie zatrudniają profesjonalnych aktorów na plan zdjęciowy. Jest to element znacznie zwiększający szansę na odniesienie sukcesu. Prawdziwym rarytasem natomiast byli aktorzy znani każdemu, kojarzeni przez wszystkich i cieszący się powszechnym podziwem i zaufaniem. Taki artysta mógł zagwarantować producentom prawdziwą fortunę. Nie wszyscy jednak przyjmowali takie propozycje w swym zabieganiu między planami zdjęciowymi do kasowych produkcji kinowych.

Zapewne tak by pozostało, gdyby nie pomysł na pandemię koronawirusa, której ogłoszenie całkowicie pozmieniało zasady panujące na świecie. Z dnia na dzień ludzie stracili źródło zarobku po wprowadzeniu w kraju lockdownu i zaczęły się ludzkie dramaty.

Artyści rzecz jasna także ucierpieli na przymusowej kwarantannie, szczególnie aktorzy teatralni, kabaretowi, oraz wszyscy, którzy musieli poodwoływać wszystkie trasy koncertowe, których organizacja pochłania niebotyczne sumy pieniędzy. Są jednak artyści, którzy postanowili jednak się nie poddawać.

Andrzej Grabowski, według medialnych doniesień otrzymał 180 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy na planie reklamy sieci komórkowej, a za każdy odcinek "Tańca z Gwiazdami" otrzymuje ponoć 18 tysięcy złotych.

Teresa Lipowska wyznała w prawdzie, że ma 2200 złotych emerytury miesięcznie, co określa jako średnie, jednak ma mocno ugruntowaną pozycję w serialu "M jak miłość" rolą Barbary Mostowiak i stałe zarobki dodatkowe.

Izabela Trojanowska dzięki talentom wokalnym i aktorskim nie zamierza się ograniczać. Jest jurorką w muzycznym talent show, nadal gra w "Klanie", a także występuje w reklamach, więc według mediów mogła zarobić ostatnio nawet 300 tysięcy złotych.

O tym się mówi: Rodzice zostawiają testament swoim dzieciom. A ty? Matka płakała. Od zniewagi i emocjonalnego bólu zadawanego przez córkę

Zerknij: Władysław Balicki z drugiej edycji "Sanatorium Miłości" przeżył bolesne chwile. Co się stało