Linda Evans to amerykańska aktorka, nagrodzona Złotym Globem, znana z ról aktorskich w telewizji. Najważniejsza rola Evana była w legendarnym amerykańskim serialu telewizyjnym Dynastia (serial telewizyjny z 1981 roku). Zdobyła niezliczone nagrody za rolę Krystle Carrington, nowej żony potentata naftowego Blake'a Carringtona. Krystle jest nadal uważana przez fanów za jedną z najpopularniejszych postaci serialu.

Wciąż ma w sobie seksapil

Linda Evans ma teraz 77 lat. Podobno mieszka na odosobnionej farmie w Waszyngtonie. Zaczęła pracować w wieku piętnastu lat, kiedy dostała swoją pierwszą rolę telewizyjną w odcinku popularnego wówczas serialu "Bachelor Father". Jednak jej przełomowa rola pojawiła się w amerykańskim dramacie "The Big Valley" z 1965 roku.

Linda Evans zagrała rolę Audry Barkley. Evans zdobyła nagrodę Golden Globe za rolę Krystle w serialu Dynastia (1981). Po opuszczeniu Dynasty (serial telewizyjny z 1981 r.) w 1989 r. Evans, entuzjastka fitness, założyła sieć klubów fitness i siłowni, zanim wróciła na ekran w 1991 r. do Dynastii (serial telewizyjny z 1981 r.): The Reunion. Pasja Lindy Evans do zdrowia i sprawności towarzyszyła jej przez całe życie, kiedy w 1983 roku opublikowała bardzo udaną książkę Linda Evans Beauty and Exercise . Evans ostatecznie odeszła na emeryturę w 1997 roku.

O tym się mówi: Magda Mołek ostro o TVN. Skąd się o tym dowiedziała i o co poszło

Zerknij: Don Vasyl o swoim nieudanym małżeństwie z Polką. Powodem był ojciec ukochanej