Krystyna Pawłowicz jest znaną polityczką, o której nie sposób nie słyszeć. Kiedyś była bardzo aktywną posłanką partii Prawo i Sprawiedliwość, która niejednokrotnie wzbudzała wśród społeczeństwa wiele kontrowersji.

Obecnie Krystyna Pawłowicz sprawuje rolę sędzi Trybunału Konstytucyjnego. Jest to bez wątpienia bardzo odpowiedzialne stanowisko.

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego niejednokrotnie szokowała i wzbudzała ogromne emocje swoimi wypowiedziami oraz zachowaniami. Właśnie dlatego nie jest zbyt lubianą postacią.

Krystyna Pawłowicz boi się o swoje życie

Jak wyznała poprzez przepchniecie wczorajszej ustawy zmuszającej kobiety do rodzenia dzieci czuje się zagrożona. Telewizja Polska nazwala sytuacje, która spotkała posłankę PiS atakiem.

Krystyna Pawłowicz słucha metalu, źródło: Fakt
Krystyna Pawłowicz słucha metalu, źródło: Fakt
Krystyna Pawłowicz słucha metalu, źródło: Fakt

- Z głębi ciemnego podwórka i zza samochodu wyszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden stanął na przejściu do mojej klatki. Kiedy zaczęłam się zbliżać, zaczął zadawać mi pytania, i kazał się tłumaczyć z wyroku w Trybunale Konstytucyjnym. Odwróciłam się i zaczęłam iść szybkim krokiem do najbliższego sklepu. Oni szli za mną i filmowali – mówiła przestraszona dziennikarzami ulubienica prezesa Kaczyńskiego.

Na szczęście Krystyna Pawłowicz została uratowana przez policjantów. Funkcjonariusze odprowadzili kobietę pod dom i czekali aż prześladowcy znikną.

- Policjant poczekał, aż ja weszłam do domu. Natomiast oni jeszcze tam stali przez jakiś czas - wspomina Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz słucha metalu, źródło: o2
Krystyna Pawłowicz słucha metalu, źródło: o2
Krystyna Pawłowicz słucha metalu, źródło: o2

To też może cię zainteresować: EKSPERCI CHCĄ STWORZYĆ NOWĄ, CZARNĄ STREFĘ, DO KTÓREJ TRAFI MIĘDZY INNYMI WARSZAWA. CO TO OZNACZA? NA JAKIE OBOSTRZENIA NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ

O tym się mówi w Polsce: TYSIĄCE EMERYTÓW MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE 200 ZŁOTYCH CO MIESIĄC. KOMU BĘDĄ PRZYSŁUGIWAŁY

O tym się mówi na świecie: KARMIŁA ICH I TROSZCZYŁA SIĘ, A NAWET POŻYCZAŁA PIENIĄDZE. A KIEDY ZOSTALI PANAMI, ZACZĘLI WARCZEĆ. „KIEDY ODEJDZIESZ TY I TWOJA PANI”

Z życia gwiazd: RADEK MAJDAN TRAFIŁ DO SZPITALA. MAMA SPORTOWCA ZDRADZA STAN ZDROWIA SYNA