Te informacje z pewnością mogą nie spodobać się Polakom. Po ostatnich zmianach, które wywołały falę oburzenia, rząd szykuje nowe – również nie będą one ułatwiać nam życia.

Nowe obostrzenia wejdą w życie od jutra, czyli 24 października. Będą one bardzo surowe.

Mateusz Morawiecki. Źródło: natemat.pl
Mateusz Morawiecki. Źródło: natemat.pl
Mateusz Morawiecki. Źródło: natemat.pl

Wiadomo już, że na terenie całego kraju będzie obowiązywać strefa czerwona. Co więcej, dzieci do 16. roku życia będą mogły wychodzić z domów w godzinach 8:00-16:00 tylko z dorosłymi.

Ponadto branża gastronomiczna zostaje niemal całkiem zamknięta – będzie mogła pracować jedynie, oferując dania na wynos oraz z dowozem. Póki co to decyzja na 2 najbliższe tygodnie, z możliwością przedłużenia.

Policja komentuje. Za co można otrzymać mandat?

Jak wiadomo od najbliższej soboty cala Polska zostanie objęta czerwoną strefą. Za nieprzestrzeganie wprowadzonych przez rząd obostrzeń będzie groził mandat. Super Express postanowił dopytać u źródła, za co i w jakiej kwocie możemy otrzymać mandat?

- Mandat za nieprzestrzeganie nakazów, zakazów i ograniczeń będzie wynosił do 1000 zł - powiedział insp. Mariusz Ciarka.

Koronawirus. Źródło: policja.pl
Koronawirus. Źródło: policja.pl
Koronawirus. Źródło: policja.pl

To też może cię zainteresować: EKSPERCI CHCĄ STWORZYĆ NOWĄ, CZARNĄ STREFĘ, DO KTÓREJ TRAFI MIĘDZY INNYMI WARSZAWA. CO TO OZNACZA? NA JAKIE OBOSTRZENIA NALEŻY SIĘ PRZYGOTOWAĆ

O tym się mówi w Polsce: TYSIĄCE EMERYTÓW MOŻE LICZYĆ NA DODATKOWE 200 ZŁOTYCH CO MIESIĄC. KOMU BĘDĄ PRZYSŁUGIWAŁY

Z życia gwiazd: RADEK MAJDAN TRAFIŁ DO SZPITALA. MAMA SPORTOWCA ZDRADZA STAN ZDROWIA SYNA