Praca Cynthii nie jest łatwa. Jednak dziewczyna kocha dzieci. I zawsze chętnie spieszy się do pracy, aby spotkać się z podopiecznymi.

Niedawno w życiu Pereiry miało miejsce ważne wydarzenie: wyszła za mąż. Ślub to świetny czas, aby otoczyć się ludźmi, których kochasz. Nowożeńcy zaprosili na uroczystość dużą liczbę osób: byli krewni, przyjaciele i koledzy.

Jose Vitor Flah, ukochany Cynthii, uznał, że na ich ślubie brakuje kogoś ważnego. Wymyślił więc niespodziankę dla swojej ukochanej dziewczyny. Flah potajemnie skontaktował się z rodzicami dzieci, z którymi pracowała Pereira i zaprosił ich wszystkich na wesele.

Kiedy Cynthia i Jose stali już przy ołtarzu, drzwi kościoła za nimi nagle się otworzyły. Grupa uczniów Pereiry zaczęła iść wzdłuż nawy do młodej pary.

Cztery słoneczne dziewczyny i trzech chłopców przyszło pogratulować logopedzie nowej drogi życia. Dziewczynki miały na sobie piękne białe sukienki, a chłopcy eleganckie garnitury.

Wszystkich obecnych szczególnie poruszyło dwóch małych chłopców, którzy jechali małym elektrycznym samochodem. Cynthia nie mogła powstrzymać łez i wybuchła płaczem. Sam Jose ledwo się powstrzymał. Najstarsze z dzieci wręczyło młodej parze obrączki.

„Byłam przytłoczona emocjami, myślałam, że moje serce pęknie od nich” - przyznała Pereira.

To też może cię zainteresować: SZPITAL NIE JEST W STANIE PRZYJMOWAĆ PACJENTÓW. JEŚLI PLACÓWKA NIE WYKONA WIELU ZABIEGÓW TO STANIE SIĘ RZECZ OSTATECZNA WOBEC WIELU PACJENTÓW

O tym się mówi w Polsce: NA CO MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ POLACY? WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. WSZYSTKO STANIE SIĘ JUŻ DZIŚ