Minister zdrowia Adam Niedzielski podczas popołudniowej konferencji prasowej zapowiedział wprowadzenie nowych obostrzeń. Jak jednak dodał póki co żadne decyzje nie zostały podjęte. Oficjalne informacje mają pojawić się na dniach. Wiadomo jednak czego dotyczyć będą zmiany. Okazuje się, ze najbardziej ucierpią przedsiębiorcy, zmiany dotkną także edukacji.

Nowe obostrzenia. Co zmieni się w kraju?

Koronawirus. Źródło: planeta.pl
Koronawirus. Źródło: planeta.pl
Koronawirus. Źródło: planeta.pl

Jak przekazał minister zdrowia zmiany dotkną przedsiębiorców. Mowa tutaj o sektorze gastronomicznym. Okazuje się, ze właściciele barów i restauracji mogą spodziewać się kolejnych obostrzeń. Jakich? Tego dowiemy się już jutro.

Wiadomo jednak, ze już teraz sytuacja w sektorze gastronomicznym nie jest łatwa. Aktualnie bary i restauracje Mogą działać w pełni od godziny 6:00 do 21:00. Później mogą tylko wydawać jedzenie na wynos.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rzecznika rządu Piotra Müllera, decyzje dotyczące obostrzeń zostaną przekazane w piątek. Opóźnienia spowodowane są przedłużającymi się pracami parlamentu.

Wiadomo jednak, że Mateusz Morawiecki chce objąć całą Polskę jedną strefą – czerwoną.

Jak informował portal "Życie ": W SIECI UKAZAŁO SIĘ NIESAMOWITE NAGRANIE ZARAŻONEJ KOBIETY, JEJ PRZEKAZ JEST PORUSZAJĄCY! POJAWIŁ SIĘ MOCNY APEL DO MINISTRA ZDROWIA, KOBIETA MA DOŚĆ

Przypomnij sobie: LEKARZE NA CENZUROWANYM POLSKICH WŁADZ? JUŻ WKRÓTCE MAJĄ RUSZYĆ ŚCISŁE KONTROLE, PIERWSI BĘDĄ DOKTORZY, KTÓRZY NIE UCHYLAJĄ SIĘ OD WALKI Z WIRUSEM