Jak podaje "Pomponik", 21 października miała miejsce odcinka show "Top Model", w którym zagościła Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej małżonek Radosław Majdan. Co jest ciekawostką, nagranie do programu miało miejsce w okresie letnim, parę tygodni po przyjściu na świat Henia, synka prowadzącej "Projekt Lady" i Radosława Majdana.

Wypsnęło się jej?

Wyświetl ten post na Instagramie.

@topmodelpolskatvn @tvn.pl #backstage

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Zachwycała tego dnia stylizacją. Małgorzata Rozenek-Majdan włożyła biały kombinezon i buty Gucci na wysokiej platformie, które już wcześniej wzbudziły zainteresowanie internautów. Natomiast Radosław włożył garnitur w dużą kratę, a dzięki temu zabiegowi stylistycznemu wyglądał znacznie młodziej.

Podczas wystawiania ocen uczestnikom na panelu, państwo Majdan nie mieli litości dla uczestników programu. W pewnym jednak momencie w pomieszczeniu wszyscy zamilkli, gdyż Małgosia w trakcie oceniania Łukasza dała się porwać emocjom i zdradziła, ile tak naprawdę ma lat! "Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i ja codziennie każdego dnia się uczę od ludzi" - oznajmiła gwiazda TVN.

Co sądzicie o wieku i wyglądzie Małgosi?

O tym się mówi: Skandaliczne zachowanie nastolatków na cmentarzu. Trzech nieletnich zatrzymała policja

Zerknij: Choruje na nią Lech Wałęsa. Jej symptomy można rozpoznać obserwując paznokcie. To podstępna choroba

Nie zapomnij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy