"Rolnik szuka żony" to od lat dla wielu Polaków hit TVP. Uczestnicy reality-show ekspresowo zdobywają popularność w mediach społecznościowych i mogą cieszyć się zainteresowaniem internautów nawet po zakończeniu programu.

Wstąpiła do wojska i pochwaliła się tym na Instagramie

Ku chwale Ojczyzny 🇵🇱 Zawsze gotowi, zawsze blisko !

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ku chwale Ojczyzny 🇵🇱 Zawsze gotowi, zawsze blisko !

Post udostępniony przez Agata Rusak (@rusakagata)

W piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" poznaliśmy Agatę Rusak. Walczyła ona o serce Łukasza Senderowskiego i to ze sporym sukcesem, ponieważ mężczyzna to z nią chciał ułożyć sobie życie, więc podjął męską decyzję i oświadczył się, co Agata rzecz jasna przyjęła.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ta randka idzie zdecydowanie lepiej...

Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Niestety szybko okazało się, że ich uczucie nie było zbyt silne.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Oglądam wspominam i trzymam kciuki 😉👍 Powodzenia!!!❤

Post udostępniony przez Agata Rusak (@rusakagata)

Para ponad rok temu postanowiła się rozstać. Jak można przypuszczać po najnowszych postach na Instagramie, Agacie Rusak nie w głowie teraz faceci i związki, a służba ojczyźnie, co wielu jej fanów mogło mocno zaskoczyć.

Wciąż jest aktywna na mediach społecznośc iowych, więc z pewnością pozwoli na to, byśmy byli na bieżąco z jej wojskowymi poczynaniami.

O tym się mówi: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach

Zerknij też tutaj: Kolejne doniesienia o zakażonym duchownym. Media podają zatrważające liczby osób narażonych na zakażenie. O co chodzi