Jak podaje Super Express, gwiazda serialu zmarła dzisiaj, we wtorek 21 października w wieku 59 lat. To już kolejna gwiazda tej produkcji, której zabrakło między nami...

Arnold Boczek

Był pociesznym i wesołym mężczyzną, który mieszkał samotnie i prowadził sklep mięsny. Jak główny bohater Ferdynant Kiepski grany przez Andrzeja Grabowskiego, lubił "sobie chlapnąć" i dobrze zjeść. Cieszył się ogromną sympatią wśród fanów "Świata według Kiepskich" od lat.

Dariusz Gnatowski zmarł w krakowskim szpitalu z powodu ostrego zapalenia płuc i poważnej niewydolności oddechowej.

Ta smutna informacja obiegła media z prędkością światła, a na mediach społecznościowych posypały się pełne żalu posty wspominające zmarłego aktora. Kochali go wszyscy, z którymi kiedykolwiek miał kontakt w pracy.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Jak go zapamiętamy? Dariusz Gnatowski nie żyje. Aktor związany z krakowskimi teatrami - Stu i Ludowym - zmarł we wtorek, 20 października w wieku 59 lat. Szerokiej publiczności był najbardziej znany z serialu "Świat według Kiepskich", w którym od lat wcielał się w postać Arnolda Boczka. Od dawna mówił o swoich problemach z cukrzycą. Był założycielem Fundacji "Wstańmy Razem. Aktywna Rehabilitacja". Jak zapamiętamy Dariusza Gnatowskiego? Zobaczcie nasze wspomnieniowe wideo.

Poza Dariuszem Gnatowskim i Bohdanem Smoleniem, będzie nam brakowało Krystyny Feldman wcielającej się w rolę babki Rozalii, która spoczęła na Cmentarzu Miłostowo w Poznaniu, Bohdana Smolenia, czyli listonosza Edzia, który spoczął na Cmentarzu Przeźmierowo, Jerzego Cnoty wcielającego się w Tadeusza Kopcińskiego, którego grób znajduje się na cmentarzu w Chorzowie Batorym, Zofii Czerwińskiej grającej Wisławę Malinowską, która spoczęła na Cmentarzu Północnym w Warszawie, tudzież Zdzisława Klucznika, czyli serialowego Kocięby, który pochowany został na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.

Grób Kazimierza Ostrowicza jest bardzo maleńki. Jednym się podoba, inni są w szoku.

Wikipedia

Poza tym w serialu zagrali świętej pamięci Leon Niemczyk, Andrzej Kopiczyński, Witold Pyrkosz, Jerzy Łapiński, Eugeniusz Priwieziencew, Jerzy Grałek, Jacek Chmielnik, Tadeusz Szymków, Marek Walczewski, Igor Przegrodzki, Edward Żentara, Halina Wyrodek, Maciej Kuroń, Jerzy Nowak, Stefan Burczyk, Zbigniew Wodecki, Roman Kłosowski, Waldemar Wróblewski, Wanda Węsław-Idzińska, Kazimierz Borowiec, Aleksander Maciejewski, Marian Babula, Krystyna Dmochowska, Irena Remiszewska, Czesław Cyran, Zdzisław Sroka, Bogdan Kruczkowski, Marian Zdenicki, Jerzy Glapa, Maciej Sosnowski, Wojciech Skibiński, Mirosław Bednarek, Tadeusz Madeja, Jerzy Matysiak, , Henryk Teichert, Andrzej Buszewicz, Danuta Balicka, Andrzej Mrozek,, Łucja Burzyńska i Edward Kalisz.

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia

Zerknij: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach