A kiedy myślisz, w jakim wieku kobieta może zostać matką? Wiele osób uważa, że ​​posiadanie dzieci po czterdziestym piątym roku życia jest bezduszne.

Dlatego kobieta zdecydowała się na taki krok, najprawdopodobniej nieuchronnie spotka się z publicznym potępieniem i nieporozumieniem.

Na przykład okazało się, że w rumuńskiej miejscowości Adriana Iliescu została mamą w wieku 67 lat. W tym czasie była najstarszą matką nie tylko w swoim kraju, ale na całym świecie. Dostała się nawet do Księgi Rekordów Guinnessa.

Na tych zdjęciach dzielna Rumunka ma 80 lat, a jej celem jest wspólne świętowanie osiemnastych urodzin córki.

Adriana pochodzi ze stolicy Rumunii — Bukaresztu. Kobieta uważa się za najszczęśliwszą osobę na świecie, bo ma własną przestrzeń życiową — dwupokojowe mieszkanie w centrum, ale najdroższa jest Eliza, córka posłana jej przez Boga w tak podeszłym wieku.

Choć tego wydarzenia w ogóle nie można nazwać losem, to była to raczej świadoma decyzja, profesjonalizm lekarzy, dobre zdrowie i oczywiście szczęście. Kobieta zaszła w ciążę w wyniku sztucznego zapłodnienia.

Adriana powiedziała, że ​​większość jej znajomych w ogóle jej nie rozumiała, uważając ją za samolubną i obsesyjną. Jednak Adriana powiedziała, że ​​ma plan, zrobi wszystko, co w jej mocy, aby wychować dziewczynę, ale jeśli ma odejść, jej ojcem zostanie Bogdan Marinescu. To jest lekarz, który dokonał tego cudu.

Kobieta zebrała również znaczną sumę pieniędzy na konta, które trafią na wychowanie Elizy.

Adriana Iliescu ma udaną karierę i wspaniałe życie, jest profesorem języka rumuńskiego i znaną pisarką dziecięcą. Na swoim koncie ma ponad 25 książek.

Jej córka stała się taką cudowną dziewczyną, inteligentną i ładną. Ma wiele różnych talentów, w tym zamiłowanie do nauk ścisłych, wiele nagród na konkursach matematycznych zajęło honorowe miejsce w ich mieszkaniu.

Jak informował portal "Życie": ZAKAŻENIE NA SZCZYTACH KOŚCIELNEJ HIERARCHII. ARCYBISKUP STANISŁAW GĄDECKI Z POZYTYWNYM WYNIKIEM TESTU, CENTRALĘ KURII TRZEBA BYŁO ZAMKNĄĆ

Przypomnij sobie: NIE MA JUŻ Z NAMI KULTOWEGO AKTORA, ZNANEGO Z HITÓW TELEWIZJI POLSKIEJ. PRZYJACIELE I ZNAJOMI PRZEKAZALI SMUTNĄ INFORMACJĄ, WIELBICIELE ZAŁAMANI

Portal "Życie" pisał również: WIERNI MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ, OD SOBOTY NOWE ZASADY W KOŚCIOŁACH I MIEJSCACH KULTU. JEST ISTOTNE ROZPORZĄDZENIE, KAŻDY MUSI SIĘ DOSTOSOWAĆ