Plejada podaje, że aktor schudł 40 kilogramów. Niektórych ten fakt mocno zainteresował, gdyż zmiana w aktorze zaszła spektakularna.

Media piszą, że andrzej Grabowski schudł 40 kilogramów

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Andrzej Grabowski (@andrzejgrabowski_official)

Legendarny serialowy Ferdek Kiepski przeszedł poważną zmianę w wyglądzie.

Mocno zaskoczył swym nowym wyglądem miłośników programu "Taniec z gwiazdami". Jak na dłoini widać, że aktor stracił sporo na wadze. Jak podają media, do tej pory stracił ponad 40 kg! Jak powinno się chudnąć prawidłowo?

Nie musisz całkowicie rezygnować ze słodyczy czy węglowodanów - wszystko z umiarem. Ale jeśli chcesz zaszaleć, zajmij się zdrowszymi rzeczami. Osoby na diecie bogatej w składniki odżywcze mają więcej energii i czują się lepiej, zdrowiej na diecie seniorów. Mniej cukru zmniejsza również stany zapalne w organizmie. Wybieraj chude białka i mięso, produkty pełnoziarniste, produkty o niskiej zawartości sodu / o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości błonnika.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@tanieczgwiazdami @polsatofficial

Post udostępniony przez Andrzej Grabowski (@andrzejgrabowski_official)

Również w celu zdrowego odchudzania seniorów eksperci sugerują spożywanie mniejszych, częstszych posiłków i utrzymywanie nawodnienia; woda wypłukuje toksyny z organizmu i sprawia, że ​​czujesz się dobrze przez cały dzień. Aby zapewnić prostotę i równowagę, obserwatory wagi i podobne plany dietetyczne są łatwe do przestrzegania i zapewniają wiele zdrowych alternatyw. Jeśli zarządzasz cukrzycą lub chcesz jej zapobiegać, eksperci zalecają dietę śródziemnomorską lub DASH, z których obie są doskonałe dla zdrowia serca. National Council on Aging oferuje bogactwo zasobów, które pomogą Ci znaleźć najlepszą żywność dla Twojego ciała i budżetu.

Bezpieczne ćwiczenia dla seniorów

Jeśli dopiero zaczynasz program ćwiczeń i chcesz schudnąć, rozważ połączenie treningu oporowego i aerobiku. Trening siłowy spala tłuszcz i buduje beztłuszczową masę mięśniową, aby wzmocnić mięśnie i kości. Chodzenie nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wymaga jedynie dobrej pary trampek lub butów zapewniających wsparcie. Ćwiczenia w wodzie zwiększają opór, jednocześnie zapewniając trening o niskim wpływie, który wzmacnia kości i mięśnie, wspiera stawy i zmniejsza ryzyko kontuzji. Cardio pomaga również kontrolować wagę, wzmacnia serce i płuca, zwiększa energię, a nawet może zmniejszyć objawy lęku i depresji. Wszystko to jest możliwe nawet w domowej siłowni.

O tym się mówi: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"

Zerknij: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie