"Jastrzab" podaje, że Antek Królikowski stał się ostatnimi czasy jednym z najbardziej rozchwytywanch aktorów w Polsce. Nic dziwnego, skoro jego rodzice dali mu najlepszy aktorski przykład. Jak widać, "nauka nie poszła w las". Targają jednak jego młodą duszą silne obawy o przyszłość związaną z ogłoszoną pandemią.

Artyści cierpią z powodu podjętych przez rząd działań i nie ukrywają tego

Pandemiczna premiera „Banksterów” już za nami!🤩📽(Maseczki zdejmowaliśmy do zdjęć a na scenie mieliśmy przyłbice😷😎) zapraszamy do kin! 🔥🐰#banksterzy #premiera #kino #chodźdokina

Nie tylko artyści cierpią i zmagają się z trudną codziennością, jaką zgotował nam rząd podjętymi przez siebie decyzjami. Wielu przedsiębiorców musiało pozamykać działalności z powodu narastających przez lockdown długów. Cóż z tego, że odgórnie trzeba było wstrzymać zarabianie, skoro ZUS i inne opłaty nie zostały wstrzymane? Wciąż trzeba było opłacać rachunki mimo, że ludzie zostali odcięci od źródła zarobków.

Artyści telewizyjni i kinowi stanęli przed wyzwaniem przekształcenia sposobu zarabiania na taki online, jednak w gorszej sytuacji znaleźli się aktorzy teatralni, dla których źródłem dochodów są występy na deskach teatru, na żywo, przed publicznością. Ciężko było nam przywyknąć do pozbawienia wolności "dla naszego dobra", wielu jeszcze nie zdążyło się podźwignąć po ostatnim zamrożeniu gospodarki, a na horyzoncie majaczy już kolejne.

Antek zaprasza na "Banksterów" do kin, które lada moment mogą być pozamykane...

O tym się mówi: Pilna wiadomość płynie z Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o zdrowie wielu ludzi

Zerknij: Ta mała dziewczynka, która uśmiecha się ze zdjęcia, dzisiaj jest znana w każdym polskim domu. Wyrosła na dzielną kobietę