"Smakosze" podają, że Małgorzata Trzaskowska wrzuciła na media społecznościowe urocze zdjęcie, które powstało w jej prywatnej kuchni. Cóż takiego jest takie urocze?

Uwiecznianie niezwykłych chwil leży w ludzkiej naturze

Małgorzata Trzaskowska traktuje swoje konto na Instagramie w niezwykły sposób. Wielu celebrytów dzieli się w mediach społecznościowych mnóstwem bardzo czasem prywatnych i intymnych chwil ze swojego życia. Żona byłego kandydata na prezydenta Polski zupełnie inaczej podchodzi do upubliczniania swojego życia na mediach społecznościowych. Wygląda na to, że wszystko, co publikuje Małgorzata Trzaskowska, jest pieczołowicie selekcjonowanie. Zdjęcie, które pojawiło się na jej instagramowtm koncie uchyliło jednak nieco rąbka tajemnicy.

Światowy Dzień Zwierząt świętowany razem z naszym papugiem 😊 Nawet pod kolor 😉

Wyświetl ten post na Instagramie.

Światowy Dzień Zwierząt świętowany razem z naszym papugiem 😊 Nawet pod kolor 😉 #światowydzieńzwierząt

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

Musiała nauczyć się żyć w Warszawie z dala od swoich bliskich, o czym opowiada w wywiadzie.

Choć moje miejsce na ziemi teraz to Warszawa. Przeprowadziłam się tu zaraz po studiach. Potrzebowałam kilku lat, aby przyzwyczaić się nie tylko do miejsca, ale zwłaszcza do życia daleko od swojej rodziny. Jestem mocno związana z miejscem, z którego pochodzę i wykorzystuję każdą okazję, aby tam wracać - mówi Małgorzata. O Ślązaczkach wypowiada się w następujący sposób: - Większość z nich to perfekcjonistki. Wszystko, co dotyczy pracy i domu, musi być zawsze zapięte na ostatni guzik. Moja mama pracowała jako położna i była rodzinnym koordynatorem. Uczyła nas samodzielności, dzieliła obowiązki domowe. Każdy dokładnie wiedział, co ma robić, powtarzała: "najpierw obowiązki potem przyjemności.

O tym się mówi: Córka Agaty Mróz dorasta. Jak teraz wygląda i żyje 12-letnia Liliana

Zerknij: Jak rozróżnić prawdziwy miód od sztucznego? Prawidłowe przechowywanie