Wydaje się, że syn Zenka Martyniuka i jego była żona postanowili wzorować się na Piotrze i Justynie Żyłach, których rozstanie obiło się szerokim echem w mediach ze względu na ich publiczne pranie brudów. Podobnie Daniel Martyniuk (jak i jego rodzina) nie szczędzi Ewelinie publicznych przytyków.

Daniel żałuje swoich słów?

Synowi znanego piosenkarza często zdarzało się publiczne obrażanie byłej żony, a jego matka twierdziła, że "Ewelinie chodziło tylko o pieniądze". Pomimo tego, Daniel kilka dni temu wyznał, że chce pogodzić się z byłą partnerką ze względu na dobro ich córki, Laury.

Radiowcy z audycji "Kochaj albo rzuć" od dawna pomagają skłóconym parą nawiązać nić porozumienia. To właśnie oni skontaktowali się z Danielem, który pomimo początkowo sceptycznego nastawienia, w końcu zgodził się na telefoniczne połączenie z Eweliną. Ta jednak nie zdecydowała się ułatwić sprawy byłemu mężowi, i odmawiała wszelkiego komentowania ich sytuacji.

Daniel i Ewelina w dniu ślubu
Daniel i Ewelina w dniu ślubu

"Ja mam ogromny szacunek do pana i zostaję przy tym, że nie będę tego komentować. Nie powiem nic, także nie dowie się pan niczego. Nie udzielę żadnego wywiadu ani nie skomentuję tego" - powiedziała na antenie radia.

Ku zaskoczeniu Eweliny, chwilę później prowadzący poinformował, że syn Zenka...po cichu się rozłączył. Kobieta była w szoku - nie spodziewała się, że jej były mąż przez cały czas znajdował się na linii. Nadal jednak nie chciała w żaden sposób komentować ich związku.

"Ja nic nie przyznaję, nie potwierdzam i tyle. Nie będę rozwiązywać swoich problemów medialnie. Widzę, że dobrze postępuję, nie udzielając żadnych wywiadów. Byłam w szoku, że Daniel jest na linii i tego słucha, nie spodziewałam się też tego" - wyznała.

Zobacz także: Anna Przybylska byłaby dumna, jej córka już wkrótce stanie się pełnoletnia! Oliwia Bieniuk zdradziła, jak spędzi 18 urodziny

Może cię zainteresować: Pewnego dnia odwiedziła nas moja teściowa. Moja żona i ja beztrosko powiedzieliśmy, że chcemy pożyczyć mieszkanie

Pisaliśmy również o: Plotki o kolejnej ciąży księżnej Kate rozgorzały od nowa. Wszystko za sprawą sukienki księżnej