Powiedział żonie, że jedzie do pracy, a tak naprawdę udał się z nową wybranką na ślub! Legalna żona Abrahama Muyundy dowiedziała się prawdy od sąsiadów i wyruszyła w ślad za niewiernym mężem. Kobieta wtargnęła do miejsca ceremonii i natychmiast ją przerwała, przekonując, że człowiek, który za chwilę chce ślubować innej kobiecie tak naprawdę jest jej mężem!

Mężczyzna chciał wziąć ślub w tajemnicy, na gorącym uczynku złapała go własna żona! Kuriozalna sytuacja

Ostrzeżona prze sąsiadów kobieta szybko zrozumiała, że mężczyzna okłamał ją, mówiąc, że jedzie do pracy. Udała się do kościoła, by jak najszybciej przerwać ceremonię. Cała sytuacja została sfilmowana, a na nagraniu można zobaczyć, że kobieta wyjaśnia zebranym gościom, że pan młody nie jest kawalerem, a ona sama jest jego żoną!

Słowa kobiety nie zrobiły jednak wrażenia na zgromadzonych, nawet na pannie młodej, a mężczyzna wydawał się być niewzruszony.

Według informacji „Daily Mail”, żona Abrahama porozmawiała z duchownym i wyjaśniła mu, że jest żoną tego człowieka i nie mają rozwodu. Dodatkowo, wyznała, że żyli w zgodzie, więc nie rozumie i nie wie, dlaczego jej mąż zechciał wziąć ślub z inną kobietą.

Pan młody został zabrany przez policję i grozi mu oskarżenie o bigamię. Muyunda jest mężem i ma trójkę dzieci, a co najlepsze – jego nowa wybranka doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że jej ukochany ma już żonę.

Jeśli mężczyzna zostanie skazany za chęć popełnienia bigamii to grozi mu do siedmiu lat pozbawienia wolności. Jak informuje portal Parenting, w Zambii istnieją dwie możliwości wzięcia ślubu – na bazie prawa zwyczajowego i stanowionego. Na nieszczęście mężczyzny, był legalnym mężem swojej żony, więc od kary się nie wykręci.

Jak informował portal "Życie ": DO INTERNETU TRAFIŁO ZDUMIEWAJĄCE NAGRANIE Z POLICYJNEJ INTERWENCJI. POLICJANCI CHCIELI DAĆ MANDAT ZA BRAK MASECZKI, CO STAŁO SIĘ PÓŹNIEJ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: POLACY NIE BĘDĄ ZADOWOLENI, POJAWIŁY SIĘ NOWE STAWKI ZA WYWÓZ ŚMIECI. SZCZEGÓLNIE DOTKLIWA PODWYŻKA DLA WIELODZIETNYCH RODZIN, POTĘŻNE SUMY

Portal "Życie " pisał również: DUŻA GRUPA POLAKÓW OD CZWARTKU BĘDZIE MOGŁA STARAĆ SIĘ O WYŻSZE ŚWIADCZENIA. JAK OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE? TRZEBA SPEŁNIAĆ JEDEN WARUNEK