Edyta Górniak to jedna z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Tylko za jeden występu w ramach koncertu sylwestrowego w TVN zgarnęła 130 tysięcy złotych. Do tego dochodzą zyski z ostatniej trasy koncertowej i inne źródła dochodu, takie jak występ w programie „My Way” czy przychody z marki odzieżowej.
Edyta Górniak ma już 47 lat. Słynie z bogatego życiorysu, a jej poczynania są tematem wielu dyskusji. Z pewnością ma niezwykle barwne życie, o czym fani gwiazdy przekonali się już wiele razy.
Niegdyś słynąca z wydawania kolejnych ciekawych płyt oraz utworów artystka teraz częściej pojawia się na ściankach, bryluje w mediach społecznościowych oraz wygłasza swoje opinie w wywiadach.

Edyta Górniak chce rozwodu kościelnego

Edyta Górniak
Edyta Górniak
Edyta Górniak

Edyta Górniak i Dariusz Krupa pobrali się w 2005 roku. Owocem ich pięcioletniego małżeństwa jest ich syn Allan, który właściciwe nie ma kontaktu z ojcem, który migał się nie tylko od płacenia alimentów ale także kontaktów z synem.
Edyta Górniak nie chce mieć nic wspólnego z byłym mężem, który nie tylko ma na bakier z prawem ale także ma już własną rodzinę. Dlatego też diva postanowiła domagać się rozwodu kościelnego. Sprawą Edyty zajmuje się zaprzyjaźniony duchowny. Podobno sprawa ma spore szanse na szczęśliwe zakończenie.

Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem
Edyta Górniak z synem Allanem

Jak informował portal "Życie ": W JEDNYM Z POLSKICH KLASZTORÓW SYTUACJA Z POWODU KORONAWIRUSA JEST NIEZWYKLE POWAŻNA. NIESTETY, ZAKONNICY PRZEKAZALI BARDZO SMUTNĄ INFORMACJĘ

Przypomnij sobie: POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Portal "Życie " pisał również: TAKIE SYTUCJE NIE POWINNY MIEĆ MIEJSCA. MIESZKAŃCY WYZNALI, JAK WYGLĄDAJĄ OSTATNIE POŻEGNANIA W ICH PARAFII ORAZ DO CZEGO DOPUSZCZAJĄ SIĘ KSIĘŻĄ