Julia Wróblewska zrobiła prawdziwą furorę jako dziecięca aktorka w kultowej komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Później przyszły inne propozycje i dziewczynka stała się jedną z topowych gwiazd w Polsce. Cały czas pojawiała się na czerwonych dywanach, występując w kolejnych produkcjach, właściwie dojrzewając na oczach całej Polski.

To musiało jednak odcisnąć swoje piętno na młodej gwieździe, która jakiś czas temu wyznała, że ma poważne zaburzenia psychiczne i korzysta z pomocy fachowców. Wkrótce zniknęła z social mediów, a fani zaczęli się o nią poważnie martwić.

Jednak po czasie i rozstaniu z chłopakiem, Julia Wróblewska postanowiła powiedzieć, co u niej i jak radzi sobie ze swoimi stanami.

Julia Wróblewska otwarcie o stanie psychicznym. Młoda gwiazda zmaga się z poważnym problemem!

„jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie” – wyznała otwarcie, prosząc jednak o to, by jej nie współczuć, gdyż ma odpowiednie wsparcie, a ona sama nie chce atencji i litości obcych osób, a poinformowała o swoim stanie, chcąc wyjaśnić dlaczego zniknęła.

View this post on Instagram

Hej. Przepraszam za brak aktywności ostatnio. Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie. Mam wsparcie, na pewno za jakiś czas z tego wyjdę, ale nie dam rady teraz dużo publikować. Nie chcę pokazywać się Wam w takim stanie, nie chcę litości, nie chcę atencji z tego powodu. Po prostu uznałam, że warto Was poinformować dlaczego ostatnio się tak wycofałam. Będzie lepiej, po prostu muszę to przejść. Dziękuję za wsparcie i pytania na DM jak się czuję. Dużo mi to daje. Buziaki 😘❤️

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Fani jednak nie odpuszczali, chcąc dowiedzieć się, co się dokładnie dzieje, Julia Wróblewska, przywoływana przez Plejadę, wyznała, że jest już lepiej, gdyż otrzymała pomoc i ma plan na dalsze, intensywne leczenie. Obiecała także fanom, że wkrótce wszystko wyjaśni, a dziś potrzebuje spokoju i czasu.

„Póki co jestem dużo stabilniejsza niż jakiś czas temu. Wciąż jestem lekko odrętwiała i nie mam za dużo energii, ale jest lepiej. Potrzebuję po prostu czasu na regenerację” – napisała.

Fani okazali jej wiele wsparcia w komentarzach, zachęcając ją do walki o swoje zdrowie.

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM