Życie bywa ciężkie. Wie coś o tym Tadeusz Chudecki, który dobrze znany jest wszystkim fanom serialu "M jak miłość". Okazuje się, że los dla aktora nie jest łaskawy. Chudecki został bez środków do życia. Sytuacja jest niepokojąca.

Tadeusz Chudecki musi zmierzyć się z ciężką sytuacją życiową

Informacje, które przekazał ostatnio serwis Interia są bardzo niepokojące. Zgodnie z nimi serialowy Henio Wojciechowski z popularnego serialu jakim jest M jak miłość, ma ciężką sytuację finansową. Jak przyznał sam Chudecki, od kilku miesięcy jest bezrobotny. Przez ten czas aktor nie zarobił ani złotówki. Wszystko przez pandemię.

Tadeusz Chudecki. Źródło: Instagram
Tadeusz Chudecki. Źródło: Instagram
Tadeusz Chudecki. Źródło: Instagram

- Od przeszło 7 miesięcy jestem pozbawiony jakiejkolwiek możliwości pracy w zawodzie, bo instytucje kultury, w których dotąd pracowałem, są praktycznie zamknięte - wyznał Tadeusz Chudecki.

Tadeusz Chudecki nie kryje tego, że jego sytuacja finansowa jest bardzo ciężka. Od siedmiu miesięcy aktor nie zarobił ani złotówki. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jeżeli wirus nie zakończy swoich żniw, jego przyszłość będzie naprawdę ciężka.

- Byłem tylko zwolniony przez 3 miesiące z płacenia ZUS, a z czego żyć? Nie otrzymałem od państwa żadnego wsparcia. I tak jest z tysiącami artystów. Jeżeli nie jesteście w stanie znaleźć sposobu na to, abyśmy mogli wrócić do pracy, to przynajmniej oddajcie część tego, co włożyliśmy do budżetu. Sposób arogancji władzy wobec ludzi kultury jest nie do zaakceptowania - podkreśla.

To też może cię zainteresować: Wzburzona Kinga Rusin w mocnych słowach odpiera zarzuty internautów. Zdjęcie dziennikarki wywołało prawdziwą burzę

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tysiącom emerytów obcięto emerytury. Liczą na przełom w ich sprawie i zmianę wysokości świadczeń