Oczywiście zgodziłam się, chociaż nie bardzo rozumiałam, dlaczego to zrobiła. Mariana i Bohdan mieszkają razem od pięciu lat

Jednak dopiero teraz zdecydowali się na ślub, baśnie, z limuzyną i białą sukienką. Wszystko wydawało się trochę dziwne, ale Mariana nalegała na ślub!

A potem przyszedł dzień ślubu. Panna młoda miała na sobie elegancką sukienkę kupioną przez ukochanego. Zapłacił też za restaurację.

Bogdan i jego goście przybyli, aby wykupić pannę młodą. Zaczęły się głupie zawody i tutaj, jako zadanie od mistrza toastów, konieczne było napełnienie miski pieniędzmi i drogimi prezentami.

Początkowo pan młody znalazł się w rozterce, co może być droższe dla panny młodej, a co mniej wartościowe. Jednak ze strony panny młodej wszyscy jednogłośnie krzyczeli. Przyjaciele pana młodego zaczęli przewracać kieszenie i rozdawać wszystkie pieniądze, które mieli przy sobie.

- Ma-a-ało - krzyczała panna młoda. Bogdanowi to się nie spodobało, czego nie zdołał ukryć. Jej następne „Ma-a-ało” było ostatnią kroplą. Bogdan wziął miskę pieniędzy, zabrał gości, wsiedli do limuzyny i odjechali. Zobaczysz wyraz twarzy Mariany.

Początkowo myślała, że ​​jej kochany tak żartuje i wróci. Jednak pan młody nie wrócił tego dnia ani następnego. Od tamtej pory nie komunikowali się. Wkrótce Bogdan ożenił się ponownie. Mariana została sama.

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM