Tę historię, która wywołała ogromny rezonans i dużą liczbę recenzji, Tara zamieściła na stronie DZIŚ Rodzicielstwo:

„Dzień przed urodzinami mojej córki odbyliśmy wspaniałą rozmowę”.

„Właśnie odebrałam ją z przedszkola, kiedy powiedziała mi, żebym uważał na parkingu, ponieważ wiele starszych ludzi po nim chodzi i idą powoli”.

„Powiedziała, że ​​kocha osoby starsze, ponieważ mają miękką skórę; oni idą powoli, tak jak ona. Wie, że wkrótce umrą i dlatego trzeba ich bardzo, bardzo kochać. "

„Jasne, byłam zaskoczona, ale podobała mi się jej postawa”.

„Byłam tak mile zaskoczona postawą mojej córki, że zdecydowałam się opublikować to, co powiedziała na Facebooku”.

„Następnego dnia w drodze do domu poprosiła, żebym wstąpiła do sklepu i kupiła ciastka, a po świątecznej kolacji poczęstowała nimi rodzeństwo”.

"Czy można odmówić urodzinowej dziewczynie?"

„Wsadziłam Norę i jej młodszą siostrę do jednego z tych ogromnych wozów w kształcie samochodu i pojechaliśmy w stronę działu cukierniczego. Po zabraniu ciastek zatrzymałam się przy jednej z półek, zaciekawiona zawartością. "

„Ale gdy tylko się rozproszyłam, patrząc na butelki z sosem, Nora stała na pełnej wysokości przy wózku, machając i krzycząc na cały sklep:„Witaj, staruszku! Dzisiaj są moje urodziny! "

„Mężczyzna miał surową twarz i grube, gęste brwi. Nie miałam czasu, żeby coś powiedzieć córce, gdy podszedł do nas i zwrócił się do niej. "

„Nawet jeśli zachowanie dziecka go uraziło, nie okazywał tego. Spojrzał na Norę, potem jego wyraz twarzy złagodniał i powiedział: - No, witaj, mała damo. A ile dzisiaj kończysz lat? »»

„Rozmawiali trochę więcej, a potem mężczyzna powiedział „Sto lat ”i nasze ścieżki się rozeszły”.

„Znaleźliśmy tego człowieka za kolejnymi regałami i podeszłam do niego:„ Przepraszam pana. To moja córka, Nora, i chce wiedzieć, czy chciałbyś zrobić z nią zdjęcie. ""

„Wyraz szczerego zdziwienia i zaskoczenia przemknął przez jego twarz”.

„Zrobił krok do tyłu, jedną ręką chwycił uchwyt wózka, a drugą położył na piersi:„Zdjęcie? Ze mną?""

""Tak jest! Na moje urodziny! "- Nora spojrzała na niego błagalnie."

„Dostałam telefon i uśmiechnęli się razem do zdjęcia. Położyła dłoń na jego dłoni. Spojrzał na nią bez słowa, kiedy gładziła jego pomarszczoną dłoń, a potem pocałowała jego dłoń i przycisnęła ją do policzka. Zapytałam o jego imię. Poprosił, żeby nazywać go Dan. "

„Niepokoiliśmy innych kupujących, ale nikt się nie obraził. W tym czasie otaczała nas tak magiczna atmosfera, że ​​nikt nawet nie pomyślał o tym, żeby się obrazić. Nora i pan Dan już rozmawiali jak starzy przyjaciele. »

„Kilka minut później podziękowałam panu Danowi za kilka przyjemnych minut z nami. Nagle wybuchnął płaczem i powiedział: „Nie, to ja dziękuję! To był najlepszy dzień od dłuższego czasu. Tak mnie uszczęśliwiłaś, panno Noro. "

„Uściskali się i wyszliśmy. Nora obserwowała go przez cały czas, aż zniknął całkowicie z pola widzenia. »

- Okłamywałbym cię, gdybym powiedziała, że nie płaczę po tym incydencie.

„Byłam pod takim wrażeniem tego spotkania, że ​​postanowiłam podzielić się tą historią ze znajomymi na Facebooku”.

„Napisałam tę historię i zamieściłam zdjęcie Nory i pana Dana”.

„Później tego wieczoru otrzymałam nieoczekiwaną wiadomość od miejscowego, który znał pana Dana”.

„Jego żona Mary zmarła w marcu i od tego czasu jest bardzo samotny. Niespodziewane spotkanie w sklepie zrobiło na nim duże wrażenie. Chyba tak bardzo, że nigdy tego nie zapomni."

„Poprosiłam o jego numer telefonu i zadzwoniłam kilka dni później”.

„Przyjechaliśmy odwiedzić przytulny mały domek pana Dana, miejsce, które na każdym rogu przypominało mu jego żonę. Strzygł włosy specjalnie na to spotkanie, ogolił się i włożył nowe spodnie i buty weekendowe. Teraz wyglądał 10 lat młodziej."

„Przygotował dla Nory stolik dla dzieci, czysty papier i ołówki. Pan Dan zapytał, czy mogłaby narysować mu kilka obrazków do powieszenia na lodówce. Nora chętnie się zgodziła i od razu zabrała się do pracy."

„Tego dnia spędziliśmy trzy godziny, w odwiedzinach u pana Dana. Był bardzo cierpliwy w stosunku do mojej bardzo gadatliwej i nazbyt żywej córki. Wytarł keczup z jej policzka i pozwolił jej zjeść skrzydełka z kurczaka. »

„Kiedy wyszliśmy na podwórko, wyciął piękną czerwoną różę rosnącą przed werandą. Ostrożnie przycinając wszystkie kolce, uroczyście wręczył je swojej nowej przyjaciółce."

- Wysuszyła tę różę i trzyma ją w worku próżniowym pod poduszką.

„Nora codziennie pyta, jak się ma pan Dan. Bardzo się o niego martwi. Nieustannie interesuje się sama, czy jest mu zimno i czy ma dziś ser na kanapki. Naprawdę chce, żeby czuł się dobrze i wiedział, że jest kochany."

„Pan Dan też myśli o Norze. Po naszej następnej wizycie przyznał, że nie spał dobrze po śmierci żony. Teraz śpi spokojnie każdej nocy."

- Nora mnie wyleczyła — powiedział."

„Nie mogłam znaleźć odpowiedzi, a łzy spływały mi po policzkach”.

„Ta dwójka cudownych ludzi jest rozdzielona siedemdziesięcioma dwoma latami. Jednak w jakiś niezrozumiały sposób ich dusze stały się bardzo bliskie."

„Nora i ja obiecałyśmy odwiedzać pana Dana co tydzień. Nawet jeśli mamy tylko 15 minut. Niech będzie nawet czas, żeby się tylko raz przytulić i dać mu paczkę duńskiego sera (jego ulubiony)."

„Zaprosiliśmy go, aby odwiedził nas w Święto Dziękczynienia. W końcu jest już częścią naszej rodziny. I jak powiedziała Nora: „Kochaliśmy go na zawsze!”"

„Czasami, rozmawiając z nieznajomym, możemy wywrócić nasz świat do góry nogami”.

"Po prostu spróbuj!"

Nic dziwnego, że ta historia szybko rozprzestrzeniła się po całym świecie i poruszyła serca wielu ludzi. Pan Dan i Nora mają przed sobą wiele lat ciepłej przyjaźni.

Jak informował portal "Życie ": W OSTATNIM ODCINKU „THE VOICE OF POLAND” EDYTA GÓRNIAK POWIEDZIAŁA COŚ, CO ZASKOCZYŁO NIEMAL WSZYSTKICH. ZDRADZIŁA, GDZIE PLANUJE SIĘ PRZEPROWADZIĆ

Przypomnij sobie: NIEBYWALE ODWAŻNA FOTOGRAFIA DODY ROBI PRAWDZIWY SZAŁ W SIECI. INTERNAUCI NIE MOGĄ NAPATRZEĆ SIĘ NA TO ZDJĘCIE, POSYPAŁA SIĘ LAWINA KOMENTARZY

Portal "Życie " pisał również: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM