Zapytano Einsteina, dlaczego ma podkowę na drzwiach, jeśli nie wierzy w znaki. „Faktem jest, że znaki się spełniają niezależnie od tego, czy wierzę w nie, czy nie”.

Są rzeczy, które działają. Nie jest jasne, jak, ale działają. Tym chcę się podzielić. Dotyczy to tylko gotówki, ponieważ pieniądze na karcie mają swój własny obrót.

Szczerze mówiąc, tata mi o tym powiedział, ale wtedy nie zwróciłem uwagi. Niemniej jednak mają swoją część prawdy.

Naprawdę na mnie pracują! Prawdopodobnie kwestia autosugestii. Jednak gdy tylko ponownie rozważyłem swój stosunek do pieniędzy w portfelu, znalazłem dość dobrze płatną pracę i spłacono mi bardzo stary dług, którego nie spodziewałem się spłacić.

Tak więc istnieje kilka prostych zasad, jak prawidłowo przechowywać pieniądze w portfelu.

Zasada pierwsza:

Masz pieniądze — zabierz całą kwotę do domu. Nie marnuj ich po drodze. Jeśli masz zamiar dokonać zakupów, zabierz wymaganą kwotę z domu lub użyj karty. Nowe pieniądze należy trzymać w domu z pozostałymi pieniędzmi tam, gdzie zwykle je przechowujesz.

Zasada numer dwa:

Pieniądze w portfelu powinny być skierowane do Ciebie w malejącej kolejności od gotówki, aby po otwarciu portfela duże były bliżej ciała, twarzą do Ciebie. I nie odkładaj rachunków do góry nogami. Nie podoba ci się, jeśli jesteś do góry nogami. Im sięteż to nie podoba.

Kilka lat temu, kiedy nauczyłem się tej zasady, natychmiast rozłożyłem wszystkie rachunki na pierwszym planie. Według jego zrozumienia pieniądze zniknęły całkowicie! Z jakiegoś powodu długo ukończone projekty nie zostały spłacone, a wszyscy dłużnicy zostali pogrzebani. Dokonałem reorientacji i, co zaskakujące, nagle każdy natychmiast znalazł pieniądze na spłatę mojego długu!

Każdy ma swojego szczęśliwego dolara! A także złotówkę, grosik, czy hrywna.

Ostatnie dwie cyfry numeru rachunku muszą odpowiadać dwóm ostatnim cyfrom roku urodzenia. Trzy — nawet lepiej. A idealnie — wszystkie cztery. Jednak znalezienie tego nie jest łatwe. Ten rachunek jest twoim bezcennym osobistym amuletem.

Nie jest wydawany i nie jest nikomu dawany. Jednak jest warunek. Pieniądz sam musi do ciebie przyjść. Nie możesz udostępniać treści znajomym ani wyszukiwać (jeśli jesteś kasjerem)!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: SYTUACJA W NASZYM KRAJU JEST NIEZWYKLE TRUDNA. PRZEKROCZYLIŚMY BARIERĘ 10 TYSIĘCY ZAKAŻEŃ. JAK BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE DNI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA SĄ ZAŁAMANI POSTAWĄ WIELU POLAKÓW. JEDNA Z PIELĘGNIAREK WPROST POWIEDZIAŁA, CO MYŚLI O ZACHOWANIU RODAKÓW

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIE ZDAJEMY SOBIE SPRAWY, JAK POPULARNE JEST W NASZYM KRAJU FAŁSZERSTWO MIODÓW. CO TAK NAPRAWDĘ KUPUJEMY W SKLEPACH