Najnowsze informacje o rodzinie królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – Meghan Markle wyznała prawdę o tym, jak czuła się przez kilka miesięcy po urodzeniu dziecka. Internauci są zszokowani tymi słowami! Prawda wyszła na jaw!

Rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych, a niemal każdego dnia pojawiają się nowe, nieznane dotychczas informacje o którymś z jej członków.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan i ich wyjeździe za ocean, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Cała rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie mediów ze względu na różne charaktery.

W jednym z wywiadów Meghan Markle szczerze wyznała, jak czuła się przez kilka miesięcy po urodzeniu dziecka.

Prawda wyszła na jaw!

W niedawno udzielonym wywiadzie Meghan Markle opowiedziała o tym, jak czuła się przez pierwsze kilka miesięcy po urodzeniu syna, Archiego, kiedy wszelkie media były skupione właśnie na niej.

- Wiele osób o tym nie wie, ale czułam się, jakbym przebiegła maraton. Między każdym oficjalnym spotkaniem biegałam do dziecka, aby upewnić się, że jest najedzony, a uwierzcie mi, było tego dużo. Miałam chwile bezradności, ponieważ byłam zmęczona. Nie było łatwo – powiedziała Meghan Markle.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM