Pudelek podaje, że wiele wskazuje na to, że autorka książek o podłożu erotycznym ma na siebie nowy pomysł, o którym powiedziała na swoim koncie na Instagramie.

Odpoczynek w Egipcie inspiruje

O tym,jak opadł kurz po głośnym rozstaniu z barusiem, Blanka Lipińska postanowiła wyjechać i trochę odpocząć. Podczas eskapady po rybnym targu w Hurghadzie, Blanka wrzucając co chwilę na Instagrama zdjęcia z rybami, wzbudziła spore zeinteresowanie swoich fanów.

Po licznych komentarzach stwierdziła, że chciałaby zacząć prowadzic program podróżniczy o charakterze kulinarnym. Sądząc po ilości wykonanych rybom zdjęć, na pewno znalazła odpowiednią, by zrobić zapowiedziany posiłek dla swoich przyjaciół.

Kochani, bardzo się cieszę, że lubicie zwiedzać ze mną Egipt. Dostałam dużo wiadomości na ten temat, że powinnam mieć program podróżniczy. Przyznam szczerze, że noszę się z takim zamiarem. Wymyśliłam sobie pewną formułę, taki właśnie trochę Makłowicz w podróży, tylko w damskiej wersji na trochę innych zasadach.

Być może kiedyś dojdzie on do skutku i zobaczycie go albo w internecie albo w jakiejś telewizji. No chciałabym, chciałabym... Tak jak Martyna Wojciechowska sobie jeździ po świecie, poruszając trudne tematy z kobietami, tak ja bym chciała po prostu gotować i spamować was tym co się dzieje w innych krajach.

O tym się mówi: Media obiegła informacja o zakażeniu koronawirusem jednej z pogodynek stacji TVN. Dorota Gardias miała zarazić się od własnej córki

Zerknij: Ministerstwo Zdrowia przekazało bardzo ważny komunikat. Powinniśmy zastosować się do tych zaleceń