Jacek Łągwa, współzałożyciel jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce, „Ich Troje” właśnie skończył pięćdziesiąt lat. Jak na przestrzeni czasu wyglądała kariera mężczyzny? Czy w jego życiu było tylko kolorowo? Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, zespół „Ich Troje” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzycznych w Polsce. Hity śpiewane przez Michała Wiśniewskiego oraz wokalistkę u jego boku znane są niemalże wszystkim – zarówno młodszym, jak i starszym osobom.

„Ich Troje” lata swojej świetności uznaje na przełomie XX oraz XXI wieku – wtedy zaś zespół odnosił największe sukcesy, był najbardziej popularny, najwięcej koncertował oraz wydał największe przeboje znane i śpiewane po dziś dzień.

Jak wiadomo, przez 25 lat koncertowania skład grupy wielokrotnie się zmieniał. Od początku istnienia zespołu, męska część nie uległa zmianie – od roku 1994 znajduje się w nim Michał Wiśniewski oraz Jacek Łągwa.

Jacek Łągwa kończy 50 lat!

Mimo, że na czele zespołu stał Wiśniewski, to Jacek Łągwa mocno przyczynił się do sukcesu grupy – napisał wiele piosenek, które stały się hitami.

50 – latek, choć mogłoby się wydawać że miał wspaniałe, gwiazdorskie życie, przeszedł w życiu przez pewien ciężki etap.

Niestety, od kiedy zespół przestał być aż tak popularny, Jacka Łągwę spotkało pasmo pechowych wydarzeń – najpierw rozwiódł się z żoną, następnie zmagał się z choroba, a na końcu zbankrutował.

Los uśmiechnął się do niego zaledwie kilka lat temu i od tamtej pory wiedzie szczęśliwe życie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM