Ta niezwykle poruszająca historia miłości zwierzęcia do człowieka wręcz wyciska z oczu łzy. Każdy koniecznie musi ją poznać i zobaczyć to wzruszające fotografie, które w internecie robią prawdziwy szał. Piękna historia!

Jak powszechnie wiadomo, w internecie raz po raz można zobaczyć fotografie bądź nagranie nietypowych zachowań zwierząt, które są mocno przywiązane do ich właścicieli.

Często zdarza się, że zachowanie zwierząt może być całkiem nieprzewidywalne i wywoływać falę śmiechu i zdziwienia.

W tym przypadku jednak historia nie rozbawia, lecz niezwykle mocno porusza i wyciska łzy z oczu.

Pokazuje, jak wielka może być miłość zwierzęcia do człowieka i że nic nie jest w stanie jej złamać.

Piękna historia miłości zwierzęcia do człowieka

Pani Małgorzata kilka dni temu natknęła się na skrajnie wycieńczonego, małego łabędzia, który wyraźnie potrzebował pomocy. Kiedy go przygarnęła i został zbadany przez weterynarza, okazało się, że potrzebuje leków.

- Łabądek był u Pana doktora Łukasza . Jest wycieńczony, przeziębiony i niedożywiony. Przez 5 dni antybiotyk i kwarantanna potem dołączy do stada. Dostał witaminy które mam podawać dodziobnie. Na szczęście nie ma zapalenia płuc. Ortopedycznie jest wszystko w porządku. Przezimuje w Dzikiej Ostoi pod Dębami, a potem sam zdecyduje czy nas pożegna, czy zostanie z nami – poinformowała.

Faktem, który najbardziej porusza i wyciska łzy jest… wdzięczność łabądka, który okazuje ją przez przytulanie do kobiety!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM