Najnowsze informacje ze świata show – biznesu! W jednym a ostatnich odcinków programu rozrywkowego „The Voice of Poland”, Edyta Górniak dosłownie zaniemówiła po występie jednej z uczestniczek! Jej głos powalił wszystkich na kolana! Koniecznie zobacz.

Edyta Górniak jest postacią wszystkim znaną. Gwiazda swoją karierę muzyczną rozpoczęła wiele lat temu. Kobieta razem z Michałem Szpakiem, Tomaszem Lachem oraz Aleksandrem Milwiw – Baronem zasiada w jury programu „The Voice of Poland” emitowanego w Telewizji Polskiej.

Podczas ostatniego odcinka programu kobieta była tak oczarowana głosem jednej z uczestniczek, że aż zaniemówiła!

Wszyscy byli zachwyceni jej wokalem!

We wczorajszym odcinku odbyły się tak zwane przesłuchania w ciemno. Jedną z uczestniczek była Katarzyna Miernik – Jeremias, która zdecydowała się na udział w programie ze względu na dzieci.

-Jak nie teraz, to kiedy? Chcę pokazać swoim dzieciakom od maleńkości, że mama to jest silna i uśmiechnięta baba, a nie mama, która siedzi w domu i myśli: "Mogłam, ale nic nie zrobiłam". - mówiła dumnie.

Jej głos okazał się być nieziemski, czym oczarowała zarówno jury, jak i publiczność. Edyta Górniak od razu chciała „przygarnąć” ją do swojej drużyny i tak też zrobiła!

- Kasiu, skąd Ty masz taki wokal, dziewczyno? Pan Bóg miał dobry dzień, jak Cię tworzył. Taki wokal piękny. A wiesz, że mieliśmy wątpliwość cały czas, czy to chłopak śpiewa czy dziewczyna przez rejestr, którego używasz? - mówi zachwycona Edyta Górniak.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM