Ludzie mają wiele talentów. Jedni mają uzdolnienia sportowe, inni językowe, a jeszcze kolejni mogą mieć smykałkę plastyczną.

Do tej trzeciej grupy należy australijski artysta Sam Jinks. Mężczyzna stworzył prawdziwe dzieło sztuki. Osoby, które to widziały na żywo, przecierały oczy ze zdumienia.

To nieprawdopodobne, co stworzył ten artysta

Pochodzący z Australii Sam Jinks jest rzeźbiarzem. Mężczyzna tworzy postacie przy użyciu żywicy, silikonu, włosów, włókna szklanego i węglanu wapnia. Jego dzieła robią ogromne wrażenie na ludziach.

Postacie, które tworzy Sam Jinks są delikatne i bardzo realistyczne. Na zdjęciach trudno stwierdzić czy to prawdziwy człowiek, czy rzeźba.

Sam Jinks bardzo często zestawia ze sobą osoby w różnym wieku – na przykład staruszkę i noworodka, czy staruszkę i młodego chłopaka. Artysta chce w ten sposób pokazać jak ulotne jest ludzkie życie.

Ludzie przecierają oczy ze zdumienia

Trzeba przyznać, że mężczyzna ma ogromny talent. Jinks dba bowiem o każdy, nawet najmniejszy, detal. Jego dzieła można podziwiać na wystawach organizowanych na całym świecie.

Prace Sama Jinks’a można podziwiać również na jego Instagramie. Rzeźbiarz bardzo często dodaje zdjęcia swoich wyjątkowych dzieł. Naprawdę, trudno stwierdzić czy to rzeźba, czy prawdziwy człowiek. Sami zobaczcie.

View this post on Instagram

'Small Things' 2012

A post shared by Sam Jinks (@samjinksart) on

Podobają Wam się hiperrealistyczne prace Jinks’a, czy może jesteście zwolennikami innego rodzaju rzeźby?

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY