Michele Morrone, jeden z głównych bohaterów niezwykle popularnego filmu „365 dni” ostatnio pochwalił się w mediach społecznościowych swoim nowym domem! Internauci wręcz zaniemówili! Są pod ogromnym wrażeniem nowej posiadłości. Jak zatem mieszka aktor? Koniecznie zobacz!

Michele Morrone jest włoskim aktorem, który przed wzięciem udziału w filmie „365 dni” nie był aż tak znany.

Główna rola w filmie sprawiła, że aktor w momencie zyskał ogromne grono fanów z niemalże całego świata. Liczba osób, które obserwują go w mediach społecznościowych to ponad dziesięć milionów!

Film „365 dni”, który jest ekranizacją książki napisanej przez Blankę Lipińską odniósł ogromny sukces nie tylko w Polsce, ale także w Stanach Zjednoczonych, gdyż jest dostępny na platformie Netflix – dzięki temu właśnie rozpowszechnił się po świecie.

Wraz z rosnącą popularnością filmu kariera Michele Morrone także nabrała dynamicznego tempa. Aktor nie dość, że stał się nagle ogromnie popularny, to również zaczął otrzymywać raz po raz kolejne propozycje aktorskie.

Ponadto, wziął udział w ekskluzywnej kampanii reklamowej dla jednego z największych domów mody – Dolce & Gabbana.

Amerykański sen się spełnia!

Jak widać, kariera znacznie poszerzyła jego możliwości finansowe, gdyż mężczyzna właśnie pochwalił się w mediach społecznościowych nową rezydencją w samym Hollywood!

Fani są bardzo zachwyceni nowym domem gwiazdy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM