Światowej klasy projektantka mody Ewa Minge postanowiła przerwać milczenie i odniosła się do sytuacji, która dzieje się w jej życiu od kilku dni. Kobieta miała dość wszystkich słów kierowanych w jej stronę od internautów. Koniecznie przeczytaj!

Jak wiadomo, Ewa Minge uchodzi za jedną z najlepszych projektantek mody, a stworzona przez nią odzież najwyższej jakości była noszona przez takie gwiazdy, jak Paris Hilton, Kelly Rowland czy Ivana Trump.

Ostatnio kobieta pojawiła się w programie „W tyle wizji”, który emitowany jest w TVP Info, gdzie opowiedziała o swojej fundacji Black Butterflies, która ma na celu niesienie pomocy osobom chorym na nowotwór.

- Na zajęcia przychodzą osoby w rożnym stanie. Po co? Bo chcą żyć do ostatniego dnia. Żyć pomimo bólu, nie wegetować. Pomagamy im to zrealizować. Inni dzięki naszym programom wracają do normalnego życia silniejsi. - mówiła.

Powiedziała dość

Jak się potem okazało, po pojawieniu się w telewizji na projektantkę spłynął ogromny hejt i negatywne słowa. Internauci zarzucili jej upolitycznianie swojej fundacji ze względu na to, że wystąpiła w telewizji publicznej.

Ewa Minge miała dość i przerwała milczenie.

- Jestem APOLITYCZNA i nie daję zgody na mieszanie moich działań z polityką. Nie interesuje mnie gdzie, w jakim nośniku medialnym mam szanse popularyzować pomaganie ludziom. Postawy społeczne ukierunkowane na wzajemne wsparcie, zwłaszcza w czasach covid, są niezwykle ważne. - mówiła oburzona.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM