Fani Igi Świątek są niezmiernie ciekawi kwestii wynagrodzenia za ogromny sukces, jaki odniosła wczoraj. Okazuje się, że ta wiadomość jest już jawna i każdy może o niej przeczytać! Ile zatem zarobiła młoda dorosła za swoje zwycięstwo? Koniecznie przeczytaj, ta kwota powala na kolana!

Jak powszechnie wiadomo, wczorajszym zwycięstwem zaledwie 19 – letniej Igi Świątek żyje niemalże cały kraj. Media ogólnopolskie są wręcz przepełnione licznymi informacjami na temat młodej tenisistki.

Iga Świątek pokonała rywalkę Sofię Kenin w finale Rolanda Garrosa. Jej wynik był wręcz powalający – dziewiętnastolatka nie przegrała ani jednego seta, a jej wynik to 6:4 i 6:1.

Trzeba zaznaczyć, że zwycięstwo Igi Świątek było pierwszym takim spektakularnym zwycięstwem w historii polskiego tenisa ziemnego.

Fani z niemalże całego świata nie mogą napatrzeć się na fenomenalny sposób, w jaki odniosła swoje zwycięstwo i od wczoraj pod adres młodej Igi Świątek napływają masowe gratulacje i wyrazy uznania oraz ogromnego szacunku.

Niemalże każdy teraz zastanawia się, jak duże wynagrodzenie kobieta otrzymała za ten ogromny sukces? Cóż, okazuje się, że ta kwota jest nieprawdopodobnie duża!

Niebotycznie wysoka suma!

Jak podają oficjalne źródła, za samo dotarcie do półfinału kobieta trzymała 130 953 dolarów. Za spektakularną wygraną z Sofią Kenin otrzymała… aż 1 894 332 dolarów! To daje ponad 7 milionów złotych!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM