To wydarzyło się na żywo! Ekspertka w dziedzinie epidemiologii przerwała milczenie. Wypowiedziała się szczerze na temat osób, które tłumnie biorą udział w przeróżnych manifestacjach antycovidowych. Padły naprawdę mocne słowa…

Jak powszechnie wiadomo, sytuacja epidemiologiczna w Polsce od niedawna staje się naprawdę kiepska – z tego względu od soboty, 10 października cała Polska stała się żółtą strefą, poza obszarami znajdującymi się w czerwonej.

W całym kraju należy zatem nosić maseczki w każdej przestrzeni publicznej, nawet otwartej. Poza obowiązkiem noszenia maseczek obowiązują jeszcze: zachowanie bezpiecznego dystansu oraz regularna dezynfekcja.

Okazuje się, że nie każdy chce stosować się do zaleceń – wczoraj miało miejsce wiele manifestacji sprzeciwiających się wszelkim obostrzeniom.

Padły mocne słowa!

Iwona Paradowska-Stankiewicz, krajowy konsultant w dziedzinie epidemiologii zabrała głos w sprawie wszystkich osób, które nie wierzą w koronawirusa.

Stwierdziła, że takie osoby powinny iść do szpitala i zobaczyć na własne oczy, jak dramatycznie przedstawia się sytuacja.

- To są osoby, które zarówno wśród swoich rodzin jak i rodzin znajomych nie mają nikogo, kto znalazł się w szpitalu, kto wymagał zastosowania respiratora, czy poniósł stratę w postaci odejścia bliskiej osoby. Jeśli ktoś naprawdę nie wierzy, powinien pójść do szpitala i zobaczyć jak wygada, jak trudna jest sytuacja osoby, która jest zakażona - mówiła ekspertka.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM