Aleksander Baron, jeden z jurorów popularnego programu rozrywkowego „The Voice of Poland” w dość dosadny sposób skomentował panującą w sieci atmosferę i negatywne słowa skierowane w jego stronę. Muzyk w końcu przerwał milczenie… Co takiego powiedział?

Program rozrywkowy „The Voice of Poland” emitowany w Telewizji Polskiej od niemal dziesięciu lat cieszy się w Polsce ogromnym uznaniem i zainteresowaniem od samego początku jego istnienia.

Aktualnie w składzie jury znajdują się: Aleksander Milwiw – Baron, Edyta Górniak, Tomasz Lach oraz Michał Szpak. Pierwszy z wymienionych jurorów w ostatnim czasie stał się obiektem zainteresowań niemal wszystkich mediów, a plotki wokół niego nie cichną… O co chodzi?

Aleksander Baron przerywa milczenie

Jakiś czas temu zrobiło się bardzo głośno na temat rzekomego związku muzyka z młodą aktorką, Julią Wieniawą. Trwało to jednak bardzo krótko i chwilę potem okazało się, że partnerką Barona jest autorka popularnej książek z serii „365 dni”, Blanka Lipińska.

Od początku października w mediach pojawiła się informacja o rzekomym rozstaniu się pary, a ostatnio na portalu randkowym ktoś odnalazł profil Barona!

- Wydawało mi się, że poznałem już dno internetu. Okazuje się, że ten poziom absurdu jest poza moją świadomością – tak podpisał screen zrobiony telefonem ukazujący jego profil na portalu randkowym.

Okazuje się więc, że ktoś zrobił sobie żarty! Nie wiadomo jednak wciąż czy para nadal jest ze sobą.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: ANNA MUCHA ROZPOCZĘŁA WŁAŚNIE PRACE NAD NOWYM PROJEKTEM WRAZ ZE SWOIM BYŁYM I OBECNYM PARTNEREM. INTERNAUCI SĄ BARDZO MOCNO ROZBAWIENI CAŁĄ TĄ SYTUACJĄ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NIEZNANE DOTYCHCZAS INFORMACJE O URSZULI DUDZIAK WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. CHODZI O JEJ CÓRKĘ, KTÓRA DO NIEDAWNA ZMAGAŁA SIĘ Z POWAŻNYM SCHORZENIEM